Ukrainoje siautėjęs D. Songaila pelnė 31 tašką

Devynioliktąją pergalę 27-ose

D. Songaila pelnė 31 tašką, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus ir tris kartus prasižengė.<br>G. Šiuparys

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 2, 2013, 1:22 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 6:06 PM

S. Serapinas nebuvo įtrauktas į mačo protokolą, o rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs D. Songaila pelnė 31 tašką, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus ir tris kartus prasižengė. Per 33 su puse žaidimo minutės (33:23) puolėjas iš Lietuvos pataikė 12 dvitaškių iš 17 bei visus 7 baudų metimus.

Ukrainos krepšinio superlygoje pirmauja Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnik“ (19/7) komanda, o trečiojoje pozicijoje liko Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (17/9) krepšininkai.

Keturioliktąją pergalę 27-osiose rungtynėse iškovojo ir į septintąją vietą pakilo Tomo Delininkaičio Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ klubas, svečiuose 90:77 (19:21, 27:12, 31:21, 13:23) nugalėjęs dešimtojoje pozicijoje likusią Krivyj Riho „Krivbasbasket“ (11/16) ekipą.

T. Delininkaičio indėlis į pergalę 14 taškų, 5 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 3 pražangos. Per nepilnas 26 žaidimo minutes (25:46) jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo visus 10 baudų metimų.

Vienuoliktąją vietą užimanti bei Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprodzeržinsko „Dnipro-Azot“ (11/16) komanda, namuose po dviejų pratęsimų 86:85 (20:24, 21:13, 16:20, 13:13, 5:5, 11:10) palaužė devintojoje pozicijoje esančio Nikolajevo MBK (13/14) penketuko pasipriešinimą.

Valdemaro Chomičiaus vadovaujamas Dniepropetrovsko „Dnipro“ (8/18) klubas lieka tryliktas.