Pirmosiose LKF taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Pieno žvaigždės“ palaužė „Prienus“

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

V. Šeškaus auklėtiniai pralaimėjo pirmąsias LKF taurės ketvirtfinalio rungtynes.<br>M. Patašius

2013-03-16 03:31, atnaujinta 2018-03-09 22:01

20 taškų nugalėtojams pelnė Gytis Sirutavičius, 19 - Vaidas Čepukaitis, 12 - Tyrellas Biggsas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Arminas Urbutis ir Artūras Milaknis (po 15 tšk.), Siimas Sanderis Vene (14 tšk.) bei Gintaras Kadžiulis (12 taškų).

Trečiojo kėlinio pradžioje Pasvalio komanda po V. Čepukaičio metimo buvo įgijusi 8 taškų pranašumą (54:46), tačiau svečiai jau kėlinio viduryje jį visiškai panaikino.

Vėliau iki pat mačo pabaigos nedideliu skirtumu beveik visą laiką pirmavo šeimininkai, bet „Prienai“ neleido jiems bent kiek toliau atitrūkti.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais kovo 28 dieną (18 val.) Prienuose.

Daugiausiai - keturis kartus - taurės savininkais buvo LKL čempionai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai: 2007, 2008, 2011 ir 2012 metais. Dukart - 2009-2010 metais - LKF taurės turnyrus laimėjo LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.