LKL „Žvaigždžių dienoje“ „Lietuvių“ komanda šventiškai sutriuškino legionierius – 140:113

„Lietuvių“ komandoje žaidžiantis atlikėjas Donatas Montvydas, kamuolio varymo techniką demonstruojantis teisėjas, baudas metantis Virginijus Šeškus ir mačo metu su rungtynių komentatoriumi atėjęs pabendrauti Kšyštofas Lavrinovičius – tokie LKL „Žvaigždžių dienos“ rungtynių tarp „Lietuvių“ ir „Time Team“ komandų akcentai. Mačą laimėjo iš Lietuvos krepšininkų sudaryta komanda, kuri nepasigailėjo legionierių – 140:113 (37:28, 33:19, 35:33, 35:33).

Mar 18, 2013, 9:05 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 7:49 PM

Naudingiausiais mačo žaidėjais tapo broliai Lavrinovičiai.

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Kiti „Žvaigždžių dienos“ renginiai.

„Aš kaip neturiu pinigų, nes „Žalgiris“ nemoka, tai pasiėmiau pinigus. Broliui atiteko žvaigždutė“, - juokėsi K. Lavrinovičius, kalbėdamas, kaip su broliu pasidalins naudingiausio žaidėjo prizą.

„Žvaigždutė tai iš balto aukso. Galėsiu po gabalėlį pardavinėti“, - juokavo Darjušas.

Pirmasis kėlinys

Lietuvos krepšininkų komanda mačą pradėjo dėjimu - 2:0. Netrukus M. Katelynas pridėjo dar du - 4:0.

„Seibuti, pavaryk“, - sušuko pranešėjas, tačiau R. Seibutis kamuolį atidavė G. Kadžiuliui, kuris pataikė tritaškį – 7:0.

Legionieriai kol kas nesijautė drąsiai, tačiau netrukus įsidrąsino ir pataikė tritaškį – 3:7.

Kol legionieriai bijojo drąsiai žaisti, „Lietuvių“ komanda pabėgo į priekį - 15:5.

LKL rungtyniaujančių lietuvių komanda nesigailėjo legionierių, kuriuos skriaudė - 30:21.

Pirmąjį kėlinį Lietuvos krepšininkai baigė pirmaudami 37:28.

Antrasis kėlinys

Lietuviai“ ir antrąjį kėlinį pradėjo skriausdami legionierius – 40:30. Netrukus mačas sustojo – į aikštę įbėgo mergaitė, norėjusi gauti autografą.

Dar pora greitų atakų ir lietuvaičiai likus žaisti 6 minutes pirmavo 45:30. Puikiai ataką galingu dėjimu iš viršaus užbaigė K. Lavrinovičius, privertęs ploti žiūrovus - 50:36.

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes Lietuvos sirgalių pabūgę legionieriai atsilikinėjo 40:60.

M. Kuzminskas likus žaisti pusantros minutės ore sugavo kamuolį ir jį efektingai krovė į krepšį - sirgaliai atsistojo - 62:44.

Antrasis kėlinys baigėsi lietuvaičiams pirmaujant 70:47.

Trečiasis kėlinys

D. Montvydui, ko gero, nusibodo dainuoti ir šis apsivilko krepšinio marškinėlius. Tik prasidėjus mačui jis pelnė du taškus. Po poros atakų Lietuvos žaidėjai pirmavo 74:49.

Krepšinį laisvu laiku žaidžiantis dainininkas padarė keletą klaidų, tačiau V. Šeškus juo tikėjo ir leido būti aikštėje. Netrukus R. Seibutis pataikė tritaškį - 77:53.

„Šiaulių“ arenoje susirinkę sirgaliai jau matė, kaip „Time Team“ komanda po truputėlį susitaiko su būsimu pralaimėjimu. Mačą pabodo stebėti ne tik D. Montvydui, kuris žaidė, tačiau ir teisėjui, sugriebusiam kamuolį ir pademonstravusiam keletą triukų su kamuoliu. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti beveik dvejoms minutėms lietuviai pirmavo 97:69.

Trečiajame kėlinyje su rungtynių komentatoriumi pabendrauti atėjo Kšyštofas Lavrinovičius, kuris džiaugėsi, jog pirmą kartą dalyvauja tokiame konkurse Lietuvoje.

„Jeigu ne aš, tada brolis“, - paklaustas, kas gali tapti naudingiausiu mačo žaidėju, atsakė K. Lavrinovičius. „Brolis sakė: „Pakomentuok, aš pažaisiu.“

Trečiąjį kėlinį „Lietuvių“ komanda laimėjo 105:80.

Ketvirtasis kėlinys

T. Hughesas ketvirtajame kėlinyje perėmė kamuolį iš K. Lavrinovičiaus ir netrukus mėgino atlikti gražų dėjimą, tačiau jam nepavyko. Netrukus lietuviai pelnė taškus – 110:82.

Į priekį pabėgusi „Lietuvių“ komanda nesidairė atgal ir nedemonstravo pasigailėjimo legionieriams. Likus žaisti keturias minutes jie pirmavo 124:94. Netrukus baudos metimus mesti stojo V. Šeškus, pataikęs antrąjį metimą - 125:94.

Mačą „Lietuviai“ laimėjo 140:113.

***

Treneriai. Šalies krepšinio aistruolių išrinktiems Lietuvos krepšininkams vadovauja Virginijus Šeškus, o legionieriams – nepailstantis Kauno „Žalgirio“ strategas Joanas Plaza.

Pergalė. LKL „Žvaigždžių“ dienos istorijoje legionieriai yra laimėję tik 2005 metais. Tuomet juos į priekį vedė žalgirietis Tanoka Beardas.

Pakeitė. Rimantą Kaukėną pakeisti turėjo Gytis Sirutavičius iš „Pieno žvaigždžių“ komandos.

Komandos.

„Lietuviai“: Renaldas Seibutis („Lietuvos rytas“), Gytis Sirutavičius („Pieno žvaigždės“), Mindaugas Kuzminskas („Žalgiris“), Mindaugas Katelynas („Lietuvos rytas“), Darjušas Lavrinovičius („Žalgiris“).

Gediminas Orelikas („Prienai“), Aurimas Kieža („Šiauliai“), Deividas Gailius („Neptūnas“), Arnas Butkevičius („Lietkabelis“), Aivaras Kiaušas („Sakalai“), Kšištofas Lavrinovičius („Žalgiris“).

„Time Team": Oliveris Lafayette'as („Žalgiris“) Marko Popovičius („Žalgiris“), Chase'as Simonas („Šiauliai“), Mario Delašas („Žalgiris“), Jeffas Foote'as („Žalgiris“).

Nemanja Nedovičius („Lietuvos rytas“), Darrickas Leonardas („Juventus“), Trevonas Hughesas („Pieno žvaigždės“), Yancy Gatesas („Pieno žvaigždės“), Tony Bishopas („Nevėžis“), Davidas McClure'as („Neptūnas“), Tomislavas Zubčičius („Lietuvos rytas“).