Fantastiškas M.Popovičiaus taiklumas išgelbėjo R.Kurtinaičio kailį Bulgarijoje

Pirmąją pergalę Europos taurėje po sensacingos nesėkmės rumunams iškovojo Rimo Kurtinaičio vadovaujamas Maskvos srities „Chimki“ klubas (1/1). Lietuvio auklėtiniai svečiuose 85:79 (22:23, 21:20, 22:22, 20:14) palaužė Sofijos „Lukoil Akademik“ krepšininkus (0/2).

M.Popovičius pademonstravo įspūdingą taiklumą.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

Oct 23, 2013, 10:56 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 9:45 PM

Nesustabdomai žaidė buvęs žalgirietis Marko Popovičius, pelnęs 25 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.) ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Sergejus Monia (9 atk. kam.) prie pergalės pridėjo 20, Mickaelis Gelabale‘is – 12 taškų.

Pralaimėjusiems Davinas White‘as įmetė 18 taškų.

Kito Lietuvos stratego Ramūno Butauto vadovaujama Rygos VEF ekipa (2/0) su Tomu Delininkaičiu 67:62 (17:12, 13:14, 18:21, 19:15) išvykoje nugalėjo Talino „Kalev“ klubą (0/2).

T.Delininkaitis per 11 minučių pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo kamuolį ir suklydo 2 kartus.

Latvis Kristapas Janičenokas surinko 14, buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Kenanas Bajramovičius (10 atk. kam.) – 11, Dee Brownas – 10 taškų.

Bamba Fallas estams pelnė 16 taškų.

Kęstučio Kemzūros treniruojama Nymburko ČEZ komanda (1/1) savų sirgalių akivaizdoje 84:76 (20:20, 21:15, 17:24, 26:17)) įveikė Zagrebo „Cibona“ krepšininkus (0/2).

Nugalėtojams Rashidas Mahalbasičius ir Radoslavas Rančikas įmetė atitinkamai 25 ir 20 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė buvęs „Lietuvos ryto“ gynėjas D.J.Strawberry, kurio sąskaitoje 18 taškų.

Deivido Gailiaus Liublianos „Union Olimpija“ klubas išvykoje turėjo pripažinti Vilerbano „Asvel“ pranašumą – 56:64 (10, 20, 18:10, 14:16, 14:18).

Lietuvis žaidė 34 minutes, įmetė 18 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

D.Gailiui geriausiai talkino Alexas Stephensonas, kurio sąskaitoje 8 taškai.

Nugalėtojams po 12 taškų surinko Chrisas Wrightas ir Edwinas Jacksonas.

Nesėkmę patyrę ir Donato Zavacko bei Beno Veikalo Bonos „Telekom“ ekipa, Prancūzijoje 66:74 (17:17, 12:28, 20:15, 17:14) nusileidusi Gravelino BCM klubui.

B.Veikalas per 32 minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius prasižengė.

D.Zavackas rungtyniavo 27 minutes, pridėjo 14 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 5/7 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Buvęs „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Jaredas Jordanas surinko 15 taškų (6/6 dvit.) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Marcusas Lewisas įmetė 16 taškų.

Puikiai pasirodė Antanas Kavaliauskas, o jo vedama „Bilbao“ komanda 100:94 (25:18, 21:23, 11:20, 25:21, 18:12) svečiuose po pratęsimo palaužė Sasario „Dinamo“ krepšininkus.

Vidurio puolėjas žaidė 28 minutes, pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 9/9 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Stambulo „Bešiktaš“ 70:72

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 2 0 174:152

2. Kantu „Pallacanestro“ (Italija) 2 0 165:151

3. Nymburko ČEZ (Čekija) 1 1 167:166

4. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) 1 1 143:153

5. Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) 0 2 152:162

6. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 0 2 155:172

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Bilbao „Basket“ (Ispanija) 2 0 182:171

2. Sasario „Dinamo“ (Italija) 1 1 190:177

3. Šalono „Elan“ (Prancūzija) 1 1 154:141 4. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 1 1 165:157

5. Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) 1 1 159:167

6. Šarlerua „Belgacom Spirou“ (Belgija) 0 2 134:171 C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Valensijos „Basket“ (Ispanija) 2 0 173:142

2. Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 1 1 144:142

3. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1 1 123:123

4. Varezės „Cimberio“ (Italija) 1 1 136:142

5. Ulmo „ratiopharm“ (Vokietija) 1 1 160:168

6. Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija) 0 2 143:162

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Berlyno „Alba“ (Vokietija) 2 0 157:133

2. Gravlino-Diunkerko BCM (Prancūzija) 2 0 149:135

3. Saragosos CAI (Ispanija) 1 1 141:127

4. Romos „Virtus“ (Italija) 1 1 157:151

5. Monso Eno „Belfius“ (Belgija) 0 2 132:161

6. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 0 2 131:160

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (Turkija) 2 0 157:133

2. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 2 0 149:135

3. Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) 1 1 141:127

4. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 1 1 157:151

5. Sofijos „Lucoil Academic“ (Bulgarija) 0 2 132:161

6. Aleksandrovaco „Igokea“ (Bosnija) 0 2 131:160

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Južno „Chimik“ (Ukraina) 2 0 170:132

2. Salonikų PAOK (Graikija) 2 0 174:172

3. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 1 1 158:142

4. Podgoricos „Budučnost Voli“ (Juodkalnija) 1 1 164:158

5. Fėhervaro „Alba“ (Vengrija) 0 2 152:171

6. Ankaros „TED Kolejliler“ (Turkija) 0 2 133:164

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Rygos VEF (Latvija) 2 0 147:133

2. Kazanės „Unics“ (Rusija), 2 0 147:138

3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 1 1 157:132

4. Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 1 1 153:158

5. Skopjės „MZT Aerodrom“ (Makedonija) 0 2 154:166

6. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) 0 2 122:153

„Nauja diena“: ar perrinktas G. Nausėda turėtų galių pakeisti Vyriausybę?