M.Kuzminsko ir D.Sabonio atstovaujama ekipa pakilo į trečiąją vietą

Penktąją pergalę Ispanijos

Beveik 5 minutes (4:51) svečių gretose aikštelėje praleidęs M. Kuzminskas prametė dvitaškį ir taškų nepelnė.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-11-24 16:49, atnaujinta 2018-02-20 04:39

7 su puse minutės (7:24) žaidęs D. Sabonis pelnė 2 (dvitaškiai 1/2) taškus, sugriebė 2 kamuolius, sykį suklydo ir triskart prasižengė, o beveik 5 minutes (4:51) svečių gretose aikštelėje praleidęs M.Kuzminskas prametė dvitaškį ir taškų nepelnė.

16 taškų nugalėtojams pelnė Ryanas Toolsonas, po 13 - Zoranas Dragičius ir Rafaelis Hettsheimeris.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Germanas Gabrielis, A.Kavaliauskas (po 14 tšk.) bei Dairis Bertanas (11 taškų).

Per 23 minutes (23:03) puolėjas iš Lietuvos pataikė 6 dvitaškius iš 10, realizavo abu baudų metimus, atkovojo 3 kamuolius ir dusyk prasižengė.

„Liga Endesa“ čempionate pirmauja visas šešias pergales iškovojęs Madrido „Real“ klubas ir šešis susitikimus iš septynių galimų laimėjusi „Valencia Basket“ komanda.

Vitorijos „Laboral Kutxa“ (3/3) ekipa su Rimantu Kaukėnu - devinta.