D.Motiejūno statistikoje švietė vien nuliai, „Rockets“ pralaimėjo

Kevinas McHale'as ir toliau nerodo pasitikėjimo Donatu Motiejūnu. Ankstų penktadienio rytą vykusiose rungtynėse „Houston Rockets“ strategas visą laiką ant suolo pralaikė Lietuvos rinktinės aukštaūgį, kuris stebėjo savo ekipos pralaimėjimą. „Rockets“ 104:111 (20:21, 24:22, 32:33, 28:35) pripažino „Portland Trail Blazers“ krepšininkų pranašumą, kurie užkirto kelią Hjustono ekipai į trečiąją pergalę iš eilės.

„Rockets“ ir „Blazers“ susitikimas.<br>AP nuotr.

Dec 13, 2013, 8:14 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 8:38 PM

Iki mačo pabaigos likus žaisti penkias minutes J.Hardenas galingai veržėsi krepšio link ir pelnė du taškus su pražanga, savo ekipą priartinęs iki 95:97. Netrukus „Blazers“ komanda šovė į priekį – W.Matthewsas pelnė du taškus iš vidutinio nuotolio, N.Batumas pridėjo tritaškį (102:95).

Likus žaisti pusantros minutės J.Hardenas metė du baudos metimus, tačiau taikliai atakavo tik kartą. „Blazers“ į tai atsakė dviem taškais su pražanga (105:96).

Per paskutinę minutę „Rockets“ turėjo panaikinti devynių taškų deficitą (100:109), tačiau ši užduotis buvo per sunki - „Blazers“ nepaleido pergalės iš savo rankų.

„Rockets“ komandai visiškai nesisekė sulaikyti LaMarcuso Aldridge'o. Pastarasis sirgaliams šaukiant „MVP! MVP!” pelnė 31 tašką ir atkovojo daugiausia kamuolių karjeroje – 25. Portlendo komanda Vakarų konferencijoje – lyderė.

„Rockets” (15/8): D.Howardas (17 atk. kam.) - 32, J.Hardenas (7 rez. perd.) - 25, C.Parsonsas – 14, T.Jonesas – 10, P.Beverley (11 atk. kam.) - 9, O.Casspi – 6, J.Linas – 5, F.Garcia – 3.

„Blazers” (19/4): L.Aldridge'as (25 atk. kam.) - 31, W.Matthewsas – 18, R.Lopezas (10 atk. ka.) - 16, N.Batumas – 15, M.Williamsas – 13, D.Lillardas – 8, D.Wrightas – 6, J.Freelandas ir T.Robinsonas – po 2.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo „Brooklyn Nets“ krepšininkai. Jie 102:93 (20:25, 36:19, 27:18, 19:31) įveikė „Los Angeles Clippers“ komandą ir nutraukė jos dviejų iš eilės pergalių seriją.

„Clippers“ (15/9): C.Paulas – 20, J.Crawfordas – 19, B.Griffinas (11 atk. kam.) - 12, W.Greenas ir D.Collisonas – po 8, R.Hollinsas  - 7, D.Jordanas (12 atk. kam.) ir A.Jamisonas – po 6, J.Dudley – 4, S.Jacksonas – 3.

„Nets“ (8/14): J.Johnsonas ir A.Blatche'as (9 atk. kam.) - po 21, B.Lopezas (7 atk. kam.) - 16, D.Williamsas – 15, P.Pierce'as (7 atk. kam.) - 10, S.Livingstonas – 6, M.Plumlee ir M.Teletovičius – po 4, A.Andersonas – 3, K.Garnettas – 2.