„Lietuvos rytas“ Jungtinės lygos turnyre įveikė „Kalev“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Jungtinės lygos turnyre iškovojo septintąją pergalę. Vilniečiai išvykoje 76:68 (18:18, 20:15, 21:18, 17:17) nugalėjo Talino „Kalev“ ekipą.

J.Palaciosas (kairėje) atkovojo 10 kamuolių.<br>vtbleague.com nuotr.

Dec 15, 2013, 4:57 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 7:55 PM

Atsisveikinimas. Šios rungtynės tapo atsisveikinimo maču serbui Milenko Tepičiui. Krepšininkas keliasi į Belgrado „Partizan“ ekipą. Paskutinėse rungtynėse „Lietuvos ryte“ įžaidėjas per 17 min. taškų nepelnė, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kamuoliai. „Lietuvos ryto“ puolėjas Juanas Palaciosas šiose rungtynėse iš viso atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Rezultatyviausias. Daugiausia taškų „Lietuvos rytui“ pelnė Stevenas Jelovacas. Jo sąskaitoje – 23 taškai (6/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 9/11 baudų metimai), 4 atkovoti kamuoliai.

„Kalev“: D.Gibsonas – 17, F.Elegaras – 13, T.Abbottas – 12, V.Sorinas Moldoveanu – 9, T.Sokkas – 8, B.Fallas – 7, I.Kajupankas – 2.

„Lietuvos rytas“: S.Jelovacas – 23, R.Seibutis – 17, M.Gecevičius – 11, D.Songaila – 10, S.Babrauskas ir J.Palaciosas – po 5, G.Orelikas ir Z.Dowdellas – po 2, T.Lydeka – 1.

Rungtynės

1 min. Vos prasidėjus rungtynėms po greitos individualios atakos į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai.

3 min. M.Gecevičiaus dvitaškis išlygino rezultatą 5:5.

5 min. Po tolimo M.Gecevičiaus metimo "Lietuvos rytas" persvėrė rezultatą 8:5.

7 min. Skirtumas toliau nesikeitė - 10:10.

8 min. A.Glyniadakis nubaustas nesportine pražanga. 2 baudos metimus sumetę šeimininkai išsiveržė į priekį 14:12.

10 min. Po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus - 18:18.

12 min. Po R.Seibučio tritaškio, "Lietuvos rytas" persvėrė rezultatą 25:23.

15 min. 6 taškus be atsako pelnę vilniečiai susikrovė 6 taškų persvarą (29:23).

17 min. Vilniečiai toliau didino savo persvarą. Po D.Songailos dvitaškio skirtumas išaugo iki 8 taškų (33:25).

18 min. Po 4 iš eilės varžovų taškus skirtumas ištirpo iki 4 taškų (33:29).

20 min. Po dviejų kėlinių "Lietuvos rytas" pirmavo 38:35.

24 min

. Trečiąjį kėlinį "Lietuvos rytas" pradėjo 10:6 ir padidino persvarą iki 7 taškų (48:41).

27 min. Vilniečiai susikrovė dviženklę persvarą - 57:47.

30 min. Po trijų kėlinių "Lietuvos rytas" pirmavo 59:51.

38 min. Besibaigiant ketvirtajam kėliniui "Lietvos rytas" turėjo jau 13 taškų persvarą (72:59).

40 min. Vilniečiai iškovojo pergalę 76:68.