Lietuviai žaidė neilgai, „Unicaja“ laimėjo

Nei Mindaugas Kuzminskas, nei Domantas Sabonis nežaidė daugiau nei septynias minutes, tačiau kartu su komandos draugais džiaugėsi pergale. Ispanijos čempionate Malagos „Unicaja“ tryliktajame ture iškovojo aštuntąją pergalę. „Unicaja“ 81:71 palaužė „Fuenlabrada“ ekipą, kuriai tai buvo devintoji nesėkmė.

M.Kuzminskas žaidė šiek tiek daugiau nei šešias minutes – jis prametė tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir surinko vieną naudingumo balą.<br>J.Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

Dec 30, 2013, 11:53 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 3:56 PM

D.Sabonis žaidė penkias minutes. Per tą laiką jis pataikė vieną dvitaškį iš dviejų. M.Kuzminskas žaidė šiek tiek daugiau nei šešias minutes – jis prametė tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir surinko vieną naudingumo balą.

„Unicaja“ komandą į priekį vedė Nikas Caneris-Medley, pelnęs 19 taškų. Pralaimėjusioje komandoje rezultatyviausias buvo Andy Panko, surinkęs 17 taškų.