„Valencia“ su K.Lavrinovičiumi - Europos taurės pusfinalyje

Berlyno „Alba" iškovojo pergalę Europos taurės turnyre ir taip atsidėkojo 7 tūkst. komandą palaikiusių žiūrovų. Berlyno klubas atsakomosiose turnyro pusfinalio rungtynėse namie 78:73 (16:19, 17:17, 22:23, 23:14) nugalėjo „Valencia".

K.Lavrinovičius Valensijos komandai Europos taurės turnyre padėti negali.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

2014-03-25 22:48, atnaujinta 2018-02-15 03:11

Tačiau Ispanijos ekipa, kuriai atstovauja ir K.Lavrinovičius, į stipriausiųjų ketvertą pateko dėka pirmajame mače iškovotos triuškinančios pergalės 86:54.

Nugalėtojams R.Reddingas pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų.

C.Hammondsas įmetė 9 taškus, L.Radoševičius ir L.Kendallas - po 8.

Valensijos komandai, kuriai K.Lavrinovičius Europos taurės turnyre padėti negali, B.Dubljevičius pelnė 14 taškų, S. Van Rossomas 10, J.Doellmanas 9, J.Triguero ir R.Martinezas - po 8.

Pusfinalyje Valensijos komanda susitiks su „Nižnij Novgorod“ - Jeruzalės „Hapoel“ poros nugalėtoju (pirmąjį mačą  „Hapoel“ laimėjo 81:78).