„Šiauliai“ be didelio vargo palaužė „Nevėžį“

„Šiaulių“ ekipa namuose 88:66 (31:21, 18:21, 23:13, 16:11) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“. Tai buvo 16-oji šiauliečių pergalė LKL čempionate.

"Šiaulių" ir "Nevėžio" ekipų mačo akimirkos.<br>G.Šiupario nuotr.

Gintaras Šiuparys

Apr 8, 2014, 9:39 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 7:15 PM

Pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą (29:14, 9 min.) įgiję šeimininkai vėliau atsipalaidavo ir leido trenerio Gintaro Leonavičiaus auklėtiniams atkurti intrigą. Po dviejų kėlinių šiauliečiai beturėjo 7 taškų pranašumą – 49:42.

Lūžis įvyko po pertraukos, kai „Šiauliai“ spurtavo 15:2 – 64:44 (25 min.). Svečiams sunkiai sekėsi gintis baudos aikštelėje – šeimininkai dvitaškius metė net 70 proc. taiklumu (pataikė 30 iš 43 metimų).

„Mūsų raktas į pergalę buvo gynyba. Pirmoje pusėje buvome kiek atsipalaidavę, bet po pokalbio rūbinėje susiėmėme“, – sakė „Šiaulių“ puolėjas Rokas Giedraitis.

„Šiaulių“ gretose rezultatyviausi buvo R.Giedraitis (18 taškų), Derekas Needhamas (16), Travisas Leslie (14). „Nevėžiui“ daugiausia taškų pelnė Gintaras Leonavičius (21), Tauras Jogėla (13), Vidas Ginevičius ir Aurimas Adomaitis (po 9).