M. Pocius, R. Seibutis ir S. Babrauskas žaidė rezultatyviai

Geriausiai sekėsi Martynui Pociui, kurio Stambulo „Galatasaray“ klubas namuose 94:85 (26:14, 21:21, 21:24, 26:26) nugalėjo „Ušak Sportif“ ekipą.

M.Pocius pelnė 20 taškų.<br>M.Patašiaus nuotr.

Oct 11, 2014, 11:16 PM, atnaujinta Jan 27, 2018, 5:00 PM

Lietuvis nugalėtojams pelnė 20 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 34 žaidimo minutes (33:57) M.Pocius pataikė 2 tritaškius iš 7, 5 dvitaškius iš 10 ir realizavo 4 baudų metimus iš 6.

23 taškus į svečių krepšį įmetė Carlosas Arroyo, po 13 - Vladimiras Micovas ir Furkanas Aldemiras.

Pergale naująjį sezoną pradėjo ir debiutantas Stambulo „Darussafaka“ klubas su Renaldu Seibučiu, savo aikštėje 74:71 (16:17, 17:17, 19:22, 22:15) įveikęs Stambulo „Besiktas“ krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Taylorui Brownui (16 tšk.), Jamonui Lucasui (15 tšk.) ir Johnui Shurnai (14 tšk.).

Per 26 su puse žaidimo minutės (26:17) lietuvis pataikė 1 iš 3 bei 4 dvitaškius iš 6, sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Nepavyko pergalės iškovoti tik taip pat lygoje debiutuojančiai Stepono Babrausko „Istanbul BŠB“ komandai, kuri namuose 70:71 (22:17, 17:18, 14:19, 17:17) nusileido Ankaros „Kolejliler“ ekipai.

S.Babrauskas įmetė 13 taškų. Per 24 su puse minutės Lietuvos krepšininkas pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 5, realizavo 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Jure Balažičius šeimininkams pelnė 15 taškų, o Caneras Topaloglu ir Arthuras Stephensonas po 13.