Vytenio Čižausko debiutą „Lietkabelis“ pažymėjo pergale

V.Čižauskui daug laiko apsiprasti Panevėžyje nereikėjo.<br>M.Kulbio nuotr.

Oct 13, 2014, 9:12 PM, atnaujinta Jan 27, 2018, 11:23 AM

Buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Vytenis Čižauskas sužaidė pirmąsias rungtynes Panevėžio „Lietkabelyje“. Jo debiutas pažymėtas pergale prieš „Mažeikius“ – 76:67 (18:17, 19:17, 19:5, 20:18).

V.Čižauskas per 27 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingai sužaidė Žygimantas Janavičius, buvęs netoli trigubo dviženklio. Atakų organizatorius per 36 minutes pasižymėjo 9 taškais, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitas „Lietkabelio“ naujokas Noah Dahlmanas pridėjo 13, Tautvydas Lydeka ir Žygimantas Jonušas – po 10 taškų.

„Mažeikiams“ Eigirdas Žukauskas (5 rez. perd.) pelnė 18 taškų, Raimondo Petrausko (8 atk. kam.) sąskaitoje – 15.