LKL: „Mažeikių“ krepšininkai Klaipėdoje patyrė 21-ąją nesėkmę

„Neptūnas“ namuose vargo su „Mažeikių“ krepšininkais.<br>A.Kubaičio nuotr.

lkl.lt ir lrytas.lt

Jan 4, 2015, 7:27 PM, atnaujinta Jan 17, 2018, 1:33 AM

LKL čempionate Klaipėdos „Neptūnas“ (17-2) 95:77 (20:18, 25:21, 25:22, 25:16) namuose įveikė „Mažeikių“ (0-21) komandą.

Mačą energingiau pradėjo žaidėjai iš Mažeikių. Pastarieji vos po trijų minučių žaidimo susikrovė dviženklį pranašumą (2:12). Po kelių minučių, per kurias ekipos keitėsi taškais, spurtą 10:0 surengę „Neptūno“ krepšininkai išlygino rezultatą (18:18). Kėlinį dėjimu užbaigė Simas Galdikas persverdamas rezultatą uostamiesčio komandos naudai – 20:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje taikliais metimais aktyviai keitėsi S.Galdikas ir Gediminas Maceina (27:22). Teisėjai nusprendė nubausti Justą Sinicą technine pražanga. Ją G.Maceina pavertė į tris taškus nuo baudų metimo linijos, bet savo klaidą J.Sinica greitai ištaisė pataikydamas du tritaškius be atsako (36:27). Taiklūs Arvydo Gydros metimai išlaikė vienženklį skirtumą tarp komandų (38:32). Prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ turėjo kelis šansus padidinti savo persvarą iki 11, tačiau nei vienu iš jų nepasinaudojo. Rezultatas po pirmųjų dvidešimties minučių – 45:39.

Po ilgosios pertraukos komandos dvi minutes keitėsi taškais, kol galiausiai dar vieną spurtą surengė „Neptūnas“. Atkarpą 12:2 sužaidę klaipėdiečiai į priekį išsiveržė dviženkliu skirtumu (57:44). Šį atotrūkį iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, sumažino Darius Tarvydas (63:54). Per likusį laiką ekipos aktyviai keitėsi taškais ir skirtumas išliko toks pat – 70:61.

Ketvirtame kėlinyje žaidimo tempas šiek tiek smuko, todėl ekipos pelnė nedaug taškų (76:67). Komandos didžiąją kėlinio dalį keitėsi taikliais metimais arba trumpomis rezultatyviomis atkarpomis (86:71). Taip nieko per likusį laiką ir nebesurezgę „Mažeikiai“ pralaimėjo rezultatu 95:77.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 17 tšk., Donatas Zavackas ir Valdas Vasylius po 13, Arnas Butkevičius ir Vytautas Šarakauskas po 10.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 16, Darius Tarvydas, Sidney Sandersas ir Raimundas Danys po 13, Gediminas Maceina 11.