Martyno Pociaus treneris smogė žaidėjui

Martynas Pocius per Turkijos čempionato rungtynių ilgąją pertrauką rūbinėje iš arti išvydo trenerio Engino Atamano žiaurumą. Specialistas užvožė Stambulo „Galatasaray“ 19 metų 198 cm ūgio gynėjui Gokturkui Uralui per veidą.

Feb 11, 2015, 3:32 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 11:57 AM

Apie tai prisipažino pats 59 metų turkas.

„Aš trenkiau Gokturkui. Nes jis nebuvo rimtas. Tiesiog jį perspėjau. Tai įvyko rūbinėje. Kas yra rūbinė? Tai – komandos miegamasis. Tai ypatinga mūsų vieta. Deja, agentai jaunus žaidėjus dažnai išveda iš doros kelio“, – Turkijos žiniasklaidai atviravo E.Atamanas.

„Galatasaray“ sensacingai pralaimėjo rungtynes „Eskisehir“ klubui 61:66, kuris Turkijos čempionate žengia paskutinėje vietoje.

Lietuvis M.Pocius per 26 minutes pelnė 9 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.