D. Sabonis prie „Bulldogs“ pergalės prisidėjo ir galingu dėjimu

Rungtynių akimirka.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 13, 2015, 9:16 AM, atnaujinta Jan 13, 2018, 8:26 AM

Domanto Sabonio atstovaujama „Gonzaga Bulldogs“ komanda NCAA čempionate iškovojo 25-ąją pergalę. „Buldogai“ išvykoje 80:51 (44:15, 36:36) sutriuškino „Loyola Marymount Lions“ ekipą.

Pergalingą persvarą svečiai susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 44:15.

D.Sabonis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Baigiantis mačui D.Sabonis padėjo perimti kamuolį, o greitos atakos metu sulaukęs tikslaus komandos draugo perdavimo, ją užbaigė galingu dėjimu (vaizdo įraše nuo 2 min. 15 sek.).

K.Wiltheris nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių. Po 11 taškų surinko P.Karnowskis ir B.Wesley. Šeimininkams 11 taškų pelnė D.Humphriesas, 8 pridėjo E.Payne'as.

Gonzagos komanda savo sąskaitoje turi 25 pergales ir vos vieną pralaimėjimą.