Latvijoje – rezultatyvus Dovydo Rediko žaidimas

D.Redikas šį sezoną atstovauja jau antram Latvijos klubui.<br>M.Kulbio nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 15, 2015, 12:13 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 3:50 AM

Penktą pralaimėjimą 22-ose Latvijos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrą vietą užimantis Liepojos „Triobet“ klubas su Andriumi Mažučiu bei Edgaru Želioniu, šeštadienį svečiuose 73:78 (20:27, 18:18, 21:16, 14:17) nusileidęs į penktąją poziciją pakilusiai Dovydo Rediko „BK Jėkabpils“ (12 pergalių ir 11 pralaimėjimų) ekipai.

18 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Marekas Jurevičus, 17 – E.Želionis, 13 – Janis Antropas.

Per 28 su puse minutės D.Redikas pelnė 17 taškų, pataikė 1 tritaškį iš 3, 6 dvitaškius iš 9 bei abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

26 su puse minutės (26:22) aikštelėje praleidusio A.Mažučio sąskaitoje 3 (tritaškiai 1/3) taškai, 1 sugriebtas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 3 pražangos.

D.Rediko indėlis į pergalę – 10 taškų, 3 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Per nepilnas 35 minutes (34:44) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 7, realizavo 3 baudų metimus iš 4, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Pavelas Veselovas, 16 – Rinaldas Sirsninis, 13 – Andrejus Šelakovas.

Dešimties komandų turnyre pirmauja Ventspilio „BK Ventspils“ (12/1) klubas, o trečiojoje pozicijoje lieka Rygos VEF (6/2) krepšininkai.

Aštuntąją pergalę 22-ose rungtynėse iškovojo Vytenio Čižausko „BK Valmiera“ klubas, išvykoje 93:73 (20:19, 31:15, 20:18, 22:21) nugalėjęs autsaiderį „BK Saldus“ (4/17) penketuką.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 7 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei du kartus suklydo. Per 23 minutes (22:47) V.Čižauskas pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Samas Doweris (18 tšk.), Justinas Hurttas (14 tšk.), Kristapas Dargaisas ir Viktoras Iljinas (po 12 tšk.).

Pralaimėjusiems Prestonas Medlinas pelnė 14 taškų, Kristas Piterniekas – 12, Janis Licitis – 11.

BK „Jelgava“ (9/13) komanda su Denisu Krestininu – septinta.