Jonas Mačiulis šventė pergalę prieš Eurolygos čempionus

„Real“ atsirevanšavo „Maccabi“ už nesėkmę praėjusio sezono Eurolygos finale.<br>AFP/Scanpix nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 27, 2015, 8:20 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 2:51 AM

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo 12-ojo turo rungtynėse E grupėje penktadienį Madrido „Real“ (Ispanija) komanda, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis, namuose 86:75 (27:13, 19:27, 20:14, 20:21) nugalėjo čempionų titulą ginantį Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) klubą.

J. Mačiulis per 16 min. pelnė 6 taškus (tritaškiai 2/5), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Real“ (10 pergalių/2 pralaimėjimai) ekipai 18 taškų pelnė Jaycee Carrollas, 16 – Felipe Reyesas, po 11 – Gustavo Ayonas ir Sergio Llullas.

“Maccabi Electra“ (7/5) gretose 17 taškų surinko Brian'as Randle'as, 14 – Jeremy Pargo, po 12 – Devinas Smithas ir Joe Alexanderis.

Pirmojo rato rungtynėse Tel Avive pergalę 90:86 iškovojo „Maccabi Electra“ klubas.

Lietuvio indėlio nepakako

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo 12-ojo turo rungtynėse E grupėje penktadienį Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) komanda, kuriai atstovauja Martynas Pocius, namuose 84:86 (16:23, 22:17, 21:19, 25:27) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubui.

Likus žaisti 2 minutes, svečiai pirmavo 84:75. Stambulo klubas laimėjo atkarpą 8:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo (83:84), bet išplėšti pergalės jau nebepavyko.

M. Pocius per 21 min. pelnė 7 taškus (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Stambulo klubui (2 pergalės/10 pralaimėjimų) 24 taškus pelnė Patrickas Youngas (9 atk. kam.), 19 – Zoranas Ercegas, 17 – Vladimiras Micovas, 10 – Justinas Carteris.

“Panathinaikos“ (7/5) gretose po 14 taškų surinko Jamesas Gistas ir Estebanas Batista, 13 – Vladimiras Jankovičius, 11 – Dimitris Diamantidis.

CSKA išnešė sveiką kailį

Penktadienį Eurolygoje baigiasi dvyliktasis „Top 16“ etapo turas.

Dešimtąją pergalę F grupėje iškovojo Maskvos CSKA krepšininkai, išvykoje 86:82 (26:26, 16:29, 25:7, 19:20) palaužę „Nižnij Novgorod“ ekipą.

Antrojo kėlinio pabaigoje fantastiškai puolime žaidusi Žemutinio Naugardo komanda pirmavo net 15 taškų skirtumu (55:40), bet dar prieš ketvirtąjį kėlinį priekyje buvo CSKA.

Nugalėtojams Sonny Weemsas pelnė 21, Aleksandras Kaunas – 16, Milošas Teodosičius – 13 taškų.

„Nižnij Novgorod“ gretose išsiskyrė Tayloras Rochestie ir Tarence‘as Kinsey, pelnę atitinkamai 21 ir 17 taškų.