Šešiolikmetės padarė 49 klaidas, bet iškovojo pergalę

Druskininkuose vykusiose kontrolinėse rungtynėse Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė iškovojo sunkią pergalę. Daliaus Ubarto auklėtinės po atkaklios kovos ir po dviejų pratęsimų įveikė Izraelio bendraamžes 66:64 (11:16, 22:11, 8:11, 8:11, 7:7, 10:8).

Lietuvos šešiolikmetės per rungtynes padarė net 49 klaidas.<br>musukrepsinis.lt nuotr.

musukrepsinis.lt ir lrytas.lt inf.

Aug 4, 2015, 4:40 PM, atnaujinta Oct 22, 2017, 1:41 AM

Lietuvės, kurios ruošiasi rugpjūčio 13–23 dienomis vyksiančiam Europos čempionatui Makedonijoje, užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (80:46), bet suklydo net 49 kartus, kai varžovės – 29. Izraelio krepšininkės perėmė net 33 kamuolius, šeimininkės tokiu būdu baudė viešnias 14 kartų.

Izraelio ekipa taip pat blokavo 6 metimus, tuo tarpu lietuvės šioje statistinėje kategorijoje nepasižymėjo. Rezultatyviausia Lietuvos ekipoje buvo Dalia Donskichytė, pelniusi 20 taškų (14 kld., 7 per.kam.). 18 taškų pridėjo ir 18 kamuolių atkovojo Gabija Šegždaitė. 8 taškus pridėjo Karolina Kazočiūnaitė (9 atk.kam.).

Lietuvos krepšininkės prasčiau pradėjo rungtynes ir po 10 minučių turėjo 5 taškų deficitą (11:16), tačiau suaktyvinusios žaidimą atsitiesė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 22:11 ir ilsėtis išėjo geresnės nuotaikos nei varžovės – 33:27.

Trečiajame kėlinyje komandos demonstravo lygų žaidimą, prieš lemiamą mačo dalį 3 taškų persvarą išlaikė lietuvės – 41:38. Ketvirtajame kėlinyje varžovės buvo kiek tikslesnės ir panaikinusios deficitą išlaikė intrigą.

Komandos žaidė pratęsimą. Per pirmąsias 5 minutes pridėto laiko ekipos taip pat neišsiaiškino, kuri iš jų yra stipresnė (7:7), todėl turėjo žaisti kitas 5 papildomas minutes, per kurias daugiau jėgų išsaugojusios šeimininkės vienu taikliu metimu pranoko Izraelio krepšininkes.