J. Valančiūnas įsiuto ant teisėjo: „Nustok mane žudyti“

J.Valančiūnas leidžia sau pasiginčyti su teisėjais.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

Nov 2, 2015, 8:46 AM, atnaujinta Oct 6, 2017, 7:19 AM

Jonas Valančiūnas gerokai pasikeitė nuo savo pirmosios dienos NBA, kai buvo tylus, o krepšinio specialistai su nerimu svarstė, ar pražangos ilgai bus pavojinga lietuvio zona. Dėl pastarųjų dabar labiausiai rūpinasi pats krepšininkas ir „Toronto Raptors“ aukštaūgis dėl to nevengia ginčytis su teisėjais.

Būtent tokį epizodą rungtynėse su „Milwaukee Bucks“ užfiksavo televizijos kameros.

Kai trečiajame kėlinyje „Bucks“ vidurio puolėjas Gregas Monroe veržėsi po krepšiu, teisėjas Scottas Fosteris užfiksavo pražangą J.Valančiūnui.

23 metų vienas svarbiausių „Raptors“ žaidėjų labai supyko dėl tokio sprendimo.

„Nustok mane žudyti, žmogau. Nustok mane žudyti“, – šaukė J.Valančiūnas.

Per rungtynes su „Bucks“ jis prasižengė triskart. J.Valančiūnas per 29 minutes pelnė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o „Raptors“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės – 106:87.