Domantas Sabonis tempė už ausų ekipą į pergalę NCAA mače

Gonzagos „Bulldogs“ (6/2) krepšininkai tik lietuvio Domanto Sabonio ir vieno žaidėjo pastangomis išvengė pralaimėjimo NCAA pirmenybėse. Lyderių grupėje žengiantis „Bulldogs“ namie 61:58 (29:23, 32:35) šiaip  taip palaužė Montanos „Grizzlies“ (3/4).

D.Sabonis padėjo komandai pelnyti šeštąją pergalę NCAA.<br>AFP nuotr.

Dec 9, 2015, 5:58 AM, atnaujinta Sep 30, 2017, 12:17 PM

Nugalėtojams D.Sabonis per 32 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 metimą.

„Grizzlies“ priešpaskutinę mačo minutę dar pirmavo 58:56, tačiau Gonzagos ekipa svečiams neleido daugiau įmesti taškų.  Būtent D. Sabonis sugriebė labai svarbų kamuolį puldamas, o J.Perkinsas pasitaisė pataikydamas svarbų dvitaškį, kuris išvedė „Bulldogs“ į priekį 59:58.

Tai buvo pirmasis kartas per 7 metus, kai Gonzagos ekipa varžovus įveikė tik 3 taškų skirtumu – iki šiol varžovas vidutiniškai būdavo nugalimas 15 taškų skirtumu.

Be D. Sabonio, „Bulldogs“ komandai taip pat 16 taškų pelnė Wiltjeras.

„Esu labai patenkintas sunkia pergale. Prie jos prisidėjo ne tik žaidėjai ir Domantas Sabonis, bet ir sirgaliai. Galbūt mes šiek tiek neįvertinome varžovų, bet svarbiausia, kad nenukentėjome“, – kalbėjo Gonzagos ekipos treneris Markas Few.