„Unicaja“ su M. Kuzminsku išsigelbėjo, o J. Mačiulis nežaidė

Mindaugas Kuzminskas ir Malagos „Unicaja“ vos išvengė dar vieno antausio. Eurolygoje nuolat klumpantys Joanos Plazos auklėtiniai buvo arti dar vieno pralaimėjimo ir Ispanijos lygoje, bet išsigelbėjo. Šį kartą namų arenoje 82:77 (16:19, 16:17, 16:22, 34:19) palaužta Bilbao „Basket“ ekipa.

M.Kuzminskas pelnė 13 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 27, 2016, 10:31 PM, atnaujinta May 31, 2017, 10:32 AM

Tai buvo lentelės kaimynų dvikova – iki šio mačo abi ekipos turėjo po 12 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų. „Unicaja“ žengė septinta, Bilbao klubas – aštuntas.

26-erių 205 cm ūgio M.Kuzminskas per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo tris kamuolius ir tiek pat kartų rezultatyviai perdavė kamuolį.

Malagos krepšininkai, kaip jau tampa įprasta, prastai pradėjo rungtynes – atsiliko 2:9 ir pirmą kartą į priekį išsiveržė antro kėlinio pirmosiomis minutėmis.

Tačiau Bilbao krepšininkai atgavo persvarą, o trečio kėlinio pabaigoje skirtumas tarp ekipų jau buvo keturiolika taškų (44:58).

Bilbao pirmavo didžiąją ketvirto kėlinio dalį ir „Unicaja“ į priekį išsiveržė tik paskutinę minutę. Įgavę pasitikėjimo jie laimėjo atkarpą 10:0 ir išsigelbėjo.

Nugalėtojams Willas Thomas surinko 16 taškų, Kenny Hayesas 15. Bilbao klube išsiskyrė Raulis Lopezas, pelnęs 19 taškų.

3 minutes žaidęs Tautvydas Šležas taškų nepelnė.

Tuo tarpu be Jono Mačiulio žaidusi Madrido „Real“ 96:84 (19:18, 27:16, 33:28, 17:22) įveikė Saragosos CAI.

Jaycee Carrollas nugalėtojams pelnė 16 taškų, 14 pridėjo Jeffrey Tayloras. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Robinas Benzingas, pelnęs 23 taškus ir 20 pridėjo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas Stevanas Jelovacas.