Prie LeBrono Jameso pavardės – naujas istorinis įrašas

LeBronas Jamesas rezultatyviausių žaidėjų sąraše pakilo į dešimtą vietą.<br>„USA Today Sports“/ „Scanpix“ nuotr.

Nov 6, 2016, 9:56 AM, atnaujinta Apr 18, 2017, 5:45 PM

Pergalių seriją pratęsė, tačiau vargo su autsaideriais turėjo titulą ginantis „Cleveland Cavaliers“ (6-0) klubas. „Cavaliers“ išvykoje 102:101 (34:19, 23:27, 25:34, 20:21) palaužė „Philadelphia 76ers“ (0-5) krepšininkus.

25 taškus pelnęs LeBronas Jamesas po šių rungtynių pakilo į 10 vietą rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų sąraše. Karalius Jamesas aplenkė legendinį vidurio puolėją Hakeemą Olajuwoną.

Rungtynės nežadėjo būti atkaklios: dar pirmajame kėlinyje „Cavaliers“ įgijo 18 taškų persvarą. Tačiau „76ers“ grąžino intrigą.

Channingas Frye likus 1 min. ir 5 sek. pataikė iš toli, sumažindamas atsilikimą iki minimumo (101:102), tačiau per likusį laiką nė viena komanda taškų nepelnė.

„76ers“ pralaimėjo paskutines 42 rungtynes, vykusias spalio ir lapkričio mėnesiais. Paskutinę pergalę rudenį Filadelfijos komanda pasiekė 2013 metais.

„76ers“: J.Embiidas 22, E.Elyasova 21, J.Okaforas 14.

„Cavaliers“: L.Jamesas 25 (14 rez. perd., 8 atk. kam.), K.Love 20 (11 atk. kam.), C.Frye 12.