„Thunder“ su Domantu Saboniu lipa iš nesėkmių duobės

„Oklahoma City Thunder“ klubas (7 pergalės/5 pralaimėjimai) su Domantu Saboniu pagaliau nutraukė iki keturių ištįsusią nesėkmių seriją. Oklahomos krepšininkai NBA reguliaraus sezono rungtynėse 105:103 (38:32, 27:31, 20:27, 20:13) įveikė „Houston Rockets“ ekipą (6/5).

D.Sabonis bando sustabdyti R.Andersoną.<br>AP nuotr.
Rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Nov 17, 2016, 5:20 AM, atnaujinta Apr 17, 2017, 6:28 PM

Atkakliai visus keturis kėlinukus trukęs mačas apogėjų pasiekė paskutinėmis sekundėmis. Likus pusei minutės „Thunder“ pirmavo 103:100, bet Hjustono komandos lyderis J.Hardenas prametė tolimą metimą.

Nors „Thunder“ ataka greita baigėsi klaida, svečiai tuo nepasinaudojo – likus 12 sek. kamuolį prarado J.Hardenas.

Šeimininkai dar vienos progos nepraleido – likus 5 sek. persvarą dėjimu padidino R.Westbrookas. Nors paskutinę sekundę „Rockets“ dar smeigė tritaškį, tai buvo menka paguoda – „Thunder“ šventė pergalę 105:103.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sabonis žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (4/4 dvit, 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pradado kamuolį ir kartą prasižengė.

„Thunder“ į pergalę tradiciškai vedė R.Westbrookas – 30 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

V.Oladipo surinko 29 taškus ir 10 kartų atkovojo kamuolį, kiti „Thunder“ krepšininkai rinko vienženklį taškų skaičių.

„Rockets“ komandai R.Andersonas pelnė 14 taškų, E.Gordonas, C.Capela (14 atk. kam.) ir J.Hardenas – po 13. Hjustono komandos lyderis J.Hardenas šiame mače pataikė vos keturis metimus iš 16 ir suklydo šešis kartus.

„Thunder“ ekipa Vakarų konferencijoje žengia penktą vietą, o „Rockets“ – aštunta.