Domantas Sabonis rinko pražangas, bet „Thunder“ šventė pergalę

Domantas Sabonis rungtynes ir vėl pradėjo starto penkete.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Nov 27, 2016, 6:49 AM, atnaujinta Apr 17, 2017, 1:09 AM

Penkios asmeninės pražangos, netaiklūs šūviai bei mažas rezultatyvumas. Paradoksalu, bet tai nesutrukdė Domantui Saboniui būti tuo „Thunder“ žaidėju, kuriam esant aikštėje ekipa atkarpą laimėjo didžiausia persvara. „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai įveikė „Detroit Pistons“ 106:88 (29:19, 27:27, 21:22, 29:20).

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis iš viso žaidė 23 minutes, pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, vieną perėmė bei prasižengė penkis kartus. „Thunder“ D.Saboniui esant aikštėje atkarpą laimėjo 19 taškų – daugiau nei su bet kuriuo kitu ekipos žaidėju.

Pirmus rungtynių taškus pelnė „Pistons“ krepšininkas Marcusas Morrisas, tačiau tai buvo vienintelis kartas rungtynėse, kada priekyje buvo Detroito ekipa. „Thunder“ atkarpą laimėjo 14:0 bei susikūrė dviženklę persvarą – 14:2.

Solidų pranašumą „Thunder“ turėjo didžiąją rungtynių dalį, o intriga sugrįžo tik trečio kėlinio pabaigoje: po Isho Smitho dvitaškio ekipas beskyrė keturi taškai – 63:59. Prieš lemiamą ketvirtį „Pistons“ deficitas buvo vienženklis (68:77), tačiau „Thunder“ varžovų neprisileido bei šventė įtikinamą pergalę – 106:88.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Anthony Morrowas, pelnęs 21 tašką. Victoras Oladipo pridėjo 18, Russellas Westbrookas – 17. „Pistons“ komandoje išsiskyrė Tobias Harrisas, kurio sąskaitoje – 21 taškas.

Dešimtą pergalę iškovoję „Thunder“ krepšininkai NBA Vakarų konferencijoje žengia šešti.