„Pieno žvaigždės“ trypė „Nevėžį“ nuo pirmųjų minučių

S.Babrauskas (su kamuoliu) pelnė 15 taškų.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 3, 2016, 6:52 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:56 AM

LKL čempionate šeštadienį sužaistose vienintelėse rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savo aikštėje 92:72 (28:13, 26:23, 14:20, 24:16) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Nors komandos turnyro lentelėje žengė greta, o jas skyrė viena pergalė, aikštėje nuo pirmųjų minučių dominavo Pasvalio ekipa, kuri laimėjo pirmąjį kėlinį 28:13 ir visąlaik pirmavo dviženkliu skirtumu.

„Pieno žvaigždės“ iškovojo 6-ąją pergalę per 14 rungtynių, o „Nevėžio“ sąskaitoje liko 4 pergalės.

Kėdainių ekipai tai buvo septintasis iš eilės pralaimėjimas.

Nesulaikomas buvo Derrickas Low, pelnęs 29 taškus, Osvaldas Olisevičius pelnė 21, o Steponas Barauskas – 15 taškų.

„Nevėžio“ komandai Paulius Petrilevičius pelnė 17, Jermainas Love'as ir Karolis Petrukonis – po 13.

„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai rungtynes pradėjo itin galingai – vos įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą (18:8), o po dešimties minučių persvara šoktelėjo iki 15 taškų (28:13).

Antrajame ketvirtyje pasvaliečiai ir toliau nemažino apsukų – likus žaisti tris minutes iki ilgosios pertraukos skirtumas peržengė dvidešimties taškų ribą (50:29). Prieš antrąją rungtynių pusę „Nevėžis“ buvo atsilikęs 18 taškų (54:36).

Trečiajame kėlinyje „Nevėžis“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 11 taškų (56:45). Iki ketvirčio pabaigos aikštelės šeimininkai taip arčiau ir nepriartėjo (68:56).

Šešiais taškais paeiliui ketvirtį pradėję „Pieno žvaigždės“ vėl atstatė solidų pranašumą (74:56). Per likusias minutes aikštelės šeimininkai išsaugojo susikrautą didelę persvarą ir šventė pergalę.

14-asis turas.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Kėdainių „Nevėžis“ 92:72 (28:13, 26:23, 14:20, 24:16).

.„Pieno žvaigždės“: D.Low 29, O.Olisevičius 21, S.Babrauskas (6 atk. kam.) 15, A.Agafonovas (7 atk. kam.) ir N.Balašovas (6 atk. kam.) po 8.

„Nevėžis“: P.Petrilevičius 17, K.Petrukonis ir J.Love’as (6 atk. kam.) po 13, I.Vaitkus (7 atk. kam.) 12, I.Smiljaničius (7 atk. kam.) 7.