D. Sabonis prisidėjo, kad „Thunder“ lyderis pakartotų įspūdingą rekordą

„Thunder“ ir vėl laimėjo, o D.Sabonis pelnė 5 taškus<br>AP nuotr.

Dec 5, 2016, 6:23 AM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:44 AM

Oklahoma City Thunder“ ekipa sekmadienį namie šventė 12-ąją pergalę NBA čempionate, o jos lyderis pakartojo 1989 metų įspūdingą Michaelio Jordano pasiekimą. „Thunder“ palaužė „New Orleans Pelicans“ pasipriešinimą 101:92 (29:26, 20:15, 29:25, 23:26), o Oklahomos lyderis Russellas Westbroockas šiame mače trigubą statistiką. Tai buvo jau dešimtasis kartas šį sezoną, kai „Thunder“ žvaigždė aikštę paliko su įspūdinga statistika.

Prie šios sėkmės prisidėjo ir „Thunder“ naujokas lietuvis D.Sabonis, kuris aikštėje praleido du kėlinius – per 24 minutes jis pelnė 5 taškus bei atkovojo 2 kamuolius ir blokavo vieną metimą.

Lietuvos krepšinio rinktinės narys pasižymėjo vienu tritaškiu ir vienu dvitaškiu iš keturių galimų.

Jis talkino Russellui Westbrookui, kuris į „Pelicans“ įsūdė 28 taškus, sugriebė po krepšiais 17 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, žvaigždė surinko ir ketvirtąjį statistikos dviženklį, račiau jis nėra iš gerųjų – krepšininkas padarė net 10 klaidų.

Tai jau buvo dešimtoji tokia „Thunder“ ekipos lyderio triguba statistika šiame sezone ir penktoji iš eilės.

Russellas Westbroockas pakartojo garsiojo M.Jordano pasiekimą – tiesa, „Chicago Bulls“ žvaigždė 1989 metais ties tuo nesustojo ir iš trigubą statistiką rinko septynis mačus iš eilės.

NBA rekordas priklauso Wiltui Chamberlainui, kuris 1963-siais net devyneriose rungtynėse iš eilės žibėjo taškais, atkovotais kamuoliais ir rezultatyviais perdavimais.

„Thunder“ po pirmosios mačo dalies sekmadienį turėjo 8 taškų persvarą, o trečiame kėlinyje atsiplėšė 14 taškų atstumu ir neleido svečiams sukurti intrigos. Tiesa, svečiai, likus kovoti beveik 2 minutes buvo sumažinę atsilikimą iki 90:94, bet šeimininkai labai greitai atstatė saugią persvarą.

„Thunder“: R.Westbrookas 28 (17 atk. kam., 12 rez. perd.), E.Kanteris 17 (10 atk. kam.), V.Oladipo 15, A.Robersonas 13. „

Pelicans“: A.Davisas 37 (15 atk. kam.), B.Hieldas 16, E.Moore'as ir J.Holiday'us po 10.

Sekmadienio rungtynių rezultatai.

„Oklahoma City Thunder“ – „New Orleans Pelicans“ 101:92 (29:26, 20:15, 29:25, 23:26)

„New York Knicks“ – „Sacramento Kings“ 106:98 (26:21, 29:20, 26:36, 25:21)

„Los Angeles Clippers“ – „Indiana Pacers“ 102:111 (28:17, 24:31, 17:35, 33:28)

„Detroit Pistons“ – „Orlando Magic“ 92:98 (27:23, 23:35, 23:20, 19:20).