Galingai startavusį Domantą Sabonį treneris pamiršo ant suolelio

D.Sabonis.<br>AP nuotr.

Dec 15, 2016, 6:40 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 10:33 PM

Domantas Sabonis galingai pradėjo rungtynes prieš „Utah Jazz“, bet „Oklahoma City Thunder“ treneris Billy Donovanas galiausiai pamiršo lietuvį ant atsarginių žaidėjų suolelio, o Oklahomos ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą – varžovams nusileido 89:109 (21:26, 20:29, 27:25, 21:29).

Lietuvis dar pirmajame kėlinyje surinko 5 taškus ir atkovojo keturis kamuolius, bet vėliau žaidė tik epizodiškai – trečio ir ketvirto kėlinių pabaigose.

Rungtynes jis baigė per 15 minučių surinkęs 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ ekipą skandino prastas lyderio Russello Westbrooko žaidimas – nors ir pelnė 26 taškus, iš žaidimo pataikė vos 7 metimus iš 25 (5/20 dvit., 2/5 trit.). Beveik pusę taškų gynėjas surinko baudų metimais – pataikė 11 iš 13.

Nugalėtojams Rodney Hoodas pelnė 25 taškus.

Kiti susitikimai:

„Toronto Raptors“ – „Philadelphia 76ers“ 123:116  „Charlotte Hornets“ – „Washington Wizards“ 106:109

„Los Angeles Clippers“ – „Orlando Magic“ 113:108

„Indiana Pacers“ – „Miami Heat“ 89:95

„Los Angeles Lakers“ – „Brooklyn Nets“ 97:107

„Cleveland Cavaliers“ – „Memphis Grizzlies“ 85:93

„Sacramento Kings“ – „Houston Rockets“ 98:135

„Detroit Pistons“ – „Dallas Mavericks“ 85:95

Boston Celtics“ – „San Antonio Spurs“ 101:108