Netekęs išvaryto iš aikštės lyderio „Thunder“ subyrėjo ir patyrė triuškinimą Memfyje

„Thunder“ pralaimėjo „Grizzlies“<br>AP nuotr.

Dec 30, 2016, 7:04 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 8:12 PM

Vieną skaudžiausių sezono antausių ketvirtadienį gavo „Oklahoma City Thunder“ klubas. Lietuvio Domanto Sabonio atstovaujama ekipa išvykoje net 80:114 (21:27, 18:28, 22:23, 19:36) nusileido turnyrinės lentelės kaimynams „Memphis Grizzlies“ krepšininkams. Tragišką Oklahomai rezultatą lėmė tai, kad per rungtynes dėl kalbų dvi technines pražangas gavęs „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas buvo priverstas palikti areną ir svečiai visiškai subyrėjo.

Pirmąjį sezoną NBA žaidžiantis Domantas Sabonis ketvirtadienį menkai prisidėjo prie komandos taškų kraičio: jis aikštėje praleido 21 minutę ir surinko 2 taškus, pataikęs vos 1 metimą iš 5, atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų. Dar lietuvi blokavo 2 metimus ir 4 kartus prasižengė.

Tragiškos rungtynės buvo „Thunder“ lyderiui R. Westbrookui: šis niekaip negalėjo susitvarkyti su varžovais, jų kieta gynyba ir trečiame kėlinyje pratrūko: „Grizzlies“ pirmaujant 61:45, Oklahomos žvaigždė užsidirbo dvi technines pražangas už kalbas ir keiksmus teisėjų atžvilgiu bei pasmerkė komandą pralaimėjimui.

„Aš nieko tokio nepadariau. Neįtikėtina būti išvarytam: gaunu tiek daug techninių pražangų vien už kalbas.  Bet turiu pasakyti jiems, kad teisėjai tam tikrus epizodus, kai puolu ir prieš mane ginasi, traktuoja vienaip, o kai aš ginuosi – kitaip. Man tai nepatinka“, – pyko R.Westbrookas, sužaidęs vienas prasčiausių savo rungtynių.

Nesėkme Memfyje nutrūko „Thunder“ ketverių iš eilės nepralaimėtų rungtynių serija.

“Grizzlies“: Marco Gasolis 25, Troy'us Danielsas 22, Zachas Randolphas 21, JaMychalas Greenas 17.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 21 (6/19 met.), Enesas Kanteris 19, Alejandro Abrinesas 10 taškų.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

„Phoenix Suns“ – „Toronto Raptors“ 99:91 (16:18, 26:22, 34:22, 23:29).

„Memphis Grizzlies“ – „Oklahoma City Thunder“ 114:80 (27:21, 28:18, 23:22, 36:19).

„Charlotte Hornets“ – „Miami Heat“ 91:82 (21:19, 21:30, 31:17, 18:16)

„Cleveland Cavaliers“ – „Boston Celtics“ 124:118 (32:25, 34:34, 35:24, 23:35).

„Utah Jazz“ – „Philadelphia 76ers“ 100:83 (22:24, 27:27, 21:23, 30:9)

„Los Angeles Lakers“ – „Dallas Mavericks“ 89:101 (27:26, 30:24, 13:31, 19:20).