Domantas Sabonis naudingu žaidimu prisidėjo prie galingos „Thunder“ pergalės

D.Sabonis.<br>AP nuotr.

Jan 1, 2017, 9:26 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 7:57 PM

Oklahoma City Thunder“ 114:88 (33:12, 36:28, 27:28, 18:20) sutriuškino „Los Angeles Clippers“, o prie šios pergalės Domantas Sabonis prisidėjo naudingu žaidimu. Tuo tarpu Russellas Westbrookas trigubą dviženklį surinko per 19 minučių.

D.Sabonis per 24 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo du metimus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Dar iki ilgosios pertraukos 19 minučių sužaidęs R.Westbrookas surinko trigubą dviženklį. Rungtynes jis baigė su 17 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.

„Clippers“ komandai nepadėjo Chrisas Paulas ir Blake'as Griffinas, o be lyderių likusi komanda įpusėjus rungtynėms jau atsiliko 29 taškų skirtumu.

Nugalėtojams Enesas Kanteris pelnė 23 taškus. Los Andželo ekipai po 18 pelnė Brandonas Bassas ir Marreese'as Speightsas.