Domantas Sabonis
„Thunder“ įveikė „Kings“
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 16, 2017, 5:56 AM, atnaujinta Apr 12, 2017, 3:43 AM

Domantas Sabonis sekmadienį įsijautė į komandos siekius pergalę „nusiskinti“ tritaškiais, tačiau jam ir bendraklubiams kaip visada teko žiūrėti į lyderio Russello Westbrooko pusę – būtent šis krepšininkas ir vėl tempė „Oklahoma City Thunder“ vežimą, trigubu dviženkliu padėjęs įveikti „Sacramento Kings“ 122:118 (28:23, 31:23, 29:33, 34:39). „Kings“ tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas per 7 pastarąsias namų rungtynes.

Lietuvos jaunasis krepšininkas šiose rungtynėse aikštėje išbuvo 27 minutes ir pelnė 7 taškus. Tačiau D.Saboniui ir šįkart nesisekė mesti tolimus – visi keturi skriejo pro šalį.

Nuo praėjusių metų gruodžio 23 dienos lietuvis per 12 rungtynių įmetė vos 1 tolimą metimą iš 23 ir tai yra vos 4 procentai nuo jo mestų metimų.

Apskritai, iš 28 tolimų metimų į Sakramento krepšį sekmadienį „Thunder“ įkrito 9, o liūto dalį įsūdė tik du žaidėjai – 4 metimus pataikė tas pats R.Westbrookas (iš 5) ir 3 tolimus šūvius iš keturių pataikė Alexas Abrinesas.

R.Westbrookas surinko jau 20-ąjį trigubą dviženklį šiame sezone – pelnė 34 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“ žvaigždė gali pasiekti nepasiekiamą rekordą: 31 trigubą dviženklį, kurį 1967-1968 metų sezone „sukūrė“ Wiltas Chamberlainas. Oklahomos klubo lyderiui tam laiko tikrai lieka nemažai – dar reikės sužaisti 42 rungtynes.

Didesnį persvarą sekmadienį „Thunder“ susikrovė dar pirmoje mačo dalyje, kai Billy Donavano treniruojami žaidėjai po dviejų kėlinių pirmavo 59:46.

Vėliau svečiai nuo „Kings“ buvo atitrūkę 15 taškų skirtumu, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Kings“ laimėjo greitą atkarpą 6:0 ir „Thunder“ persvara aptirpo iki 116:113.

Likus grumtis 10 sek. šeimininkai sumažino atsilikimą iki 116:118, tačiau R.Westbrooko pastangomis „Thunder“ atsilaikė.

“Thunder“: R.Westbrookas 34 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), E.Kanteris 29 (12 atk. kam.), V.Oladipo 23, A.Abrinesas 13.

„Kings“: D.Cousinsas 31 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), R.Gay'us 22 (10 atk. kam.), D.Collisonas 21, A.Tolliveris 10.