Rungtynėse prieš „Pacers“ Domantas Sabonis pratęsė nesėkmingą seriją

Domantas Sabonis<br>AFP nuotr.

Feb 7, 2017, 7:31 AM, atnaujinta Apr 10, 2017, 3:15 PM

Oklahoma City Thunder“ ekipa NBA reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje 90:93 (25:20, 27:21, 18:32, 20:20) nusileido „Indiana Pacers“, o Domantas Sabonis pratęsė nesėkmingą seriją.

Paskutiniai mačo taškai buvo pelnyti likus minutei iki jo pabaigos, kai Paulas George‘as pataikė dvitaškį  - 93:90. „Thunder“ turėjo net keturias progas išplėšti pratęsimą, tačiau Russello Westbrooko ir ir Victoro Oladipo tolimi metimai skriejo pro šalį.

Ir toliau starto penkete žaidžiantis D.Sabonis per 10 minučių prametė vienintelį dvitaškį ir liko be taškų. Jis dar atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius prasižengė.

Per 4 vasario mėnesio rungtynes D.Sabonis iš viso pelnė vos 6 taškus ir pataikė vos 2 metimus iš 21.

„Pacers“ pirmą kartą nuo 2009-ųjų nugalėjo „Thunder“ klubą abu kartus per vieną sezoną.

„Thunder“: R.Westbrookas 27 (18 atk. kam., 9 rez. perd.), S.Adamsas 15, V.Oladipo 14, A.Robersonas 11 (11 atk. kam.).

„Pacers“: P.George'as 21, J.Teague'as 17, G.Robinsonas 14, M.Turneris 10.