Domantas Sabonis pergalingai žvelgė į LeBrono Jameso akis – NBA čempionai krito Oklahomoje

„Thunder“ patiesė „Cavaliers“ ekipą<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Feb 10, 2017, 5:48 AM, atnaujinta Apr 10, 2017, 9:52 AM

Keturis pralaimėjimus iš eilės „prarijusi“ „Oklahoma City Thunder“ ekipa pagaliau iškovojo pergalę. Ir ypač saldžią. Domanto Sabonio atstovaujamas klubas savo žiūrovų akivaizdoje patiesė ne bet ką, o NBA čempionus „Cleveland Cavaliers“ atstovus: Billy Donovano auklėtiniai namuose 118:109 (29:21, 26:36, 31:25, 32:27) vožė garsų antausį LeBrono Jameso vedamai „Cavaliers“.

Lietuvos krepšinio rinktinės narys D.Sabonis šiame mače žaidė 21 minutę ir pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Į pergalę „Thunder“ vedęs Russellas Westbrookas atliko 26-ąjį šio sezono ir 63-ąjį karjeros trigubą dviženklį. Įžaidėjas pelnė 29 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Oklahomos ekipa jau pirmame kėlinyje aplaužė Rytų konferencijos lyderiams ragus „Cavaliers“, laimėdama atkarpą 12:0, o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 41:29.

Tiesa, svečiai buvo atsigavę ir iki didžiosios pertraukos sugebėjo atsitiesti ir dvikova po to vyko taškas į tašką, nors sąlygas labiau diktavo R.Westbrooko vedami krepšininkai.

Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus – 99:99, tačiau tuomet šeimininkai surengė lemiamą spurtą 12:2 ir likus žaisti 2 minutes įgijo dviženklę persvarą 111:101.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 29 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Victoras Oladipo 23, Stevenas Adamsas 20 (13 atk. kam.).

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 28, LeBronas Jamesas 18, Kevinas Love‘as 15 (12 atk. kam.), Derrickas Williamsas 12.