Domantas Sabonis bandė siekti asmeninio rekordo, tačiau tai mažai paguodė „Thunder“

„Thunder“ niekaip negali iškovoti pergalės išvykose.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 6, 2017, 5:39 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 1:41 PM

Domantas Sabonis sekmadienį po krepšiais kovojo pagirtinai ir net siekė pakartoti geriausią atkovotų kamuolių pasiekimą, tačiau to vis tiek neužteko „Oklahoma City Thunder“ pergalei. Jaunojo lietuvio klubas ir toliau skęsta išvykų mačuose – niekaip negali nurungti šeimininkus. Oklahomos žaidėjai svečiuose pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės, o šįkart juos privertė liūdėti „Dallas Mavericks“ komanda 89:104 (27:28, 23:32, 21:28, 18:16).

„Thunder“ klubo lyderis Russellas Westbrookas dar bandė tempti savo ekipą į pergalę, tačiau buvo išmuštas iš vėžių trečiajame kėlinyje, kai užsidirbo techninę bei nesportinę pražangas.

Tuomet svečiai pralaimėjo atkarpą 4:21 ir leido varžovams perlaužti mačo eigą. Trečiojo kėlinio pradžioje Oklahomos ekipa buvo atsilikusi 7 taškų skirtumu 53:60, bet „Mavericks“ spurtavo 21:4 ir susikrovė rekordinį 24 taškų pranašumą – 81:57.

„Thunder“ po trijų kėlinių turėjo 17 taškų deficitą – 71:88. Šioje nepavydėtinoje situacijoje laibiau pasireikšti buvo duota mažiau žaidusiems krepšininkams, tad 20-metis D.Sabonis pabuvo kur kas ilgiau aikštėje.

211 cm ūgio puolėjas iš viso per 20 minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Pastarąjį kartą D.Sabonis daugiau kamuolį atkovojo tik sausio 31-ąją, kai po „San Antonio Spurs“ krepšiu sugriebė 10.

„Mavericks“ į pergalę vedė 22 Stepheno Curry brolio Setho taškai. Nepailstantis 38-erių Dirkas Nowitzki pelnė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Harrisonas Barnesas pridėjo 17. Beje, D.Nowitzkiui trūksta tik 20 taškų iki simbolinės žymos – 30 000 pelnytų taškų NBA. Istoriniame visų laikų rezultatyviusių lygos žaidėjų sąraše vokietis rikiuojasi šeštas.

„Thunder“: R.Westbrookas 29 (8/24 met.), S.Adamsas 19, E.Kanteris 16.

„Mavericks“: S.Curry 22, D.Nowitzkis 18 (12 atk. kam.), H.Barnesas 17, N.Noelis 13.

Sekmadienio rungtynių rezultatai.

„New York Knicks“ – „Golden State Warriors“ 105:112 (18:29, 32:20, 26:35, 29:28)

„Los Angeles Lakers“ – „New Orleans Pelicans“ 97:105 (20:26, 39:29, 14:28, 24:22)

„Dallas Mavericks“ – „Oklahoma City Thunder“ 104:89 (28:27, 32:23, 28:21, 16:18)

„Phoenix Suns“ – „Boston Celtics“ 109:106 (19:22, 30:20, 32:35, 28:29)

„Washington Wizards“ – „Orlando Magic“ 115:114 (25:28, 20:33, 34:29, 36:24)

„Sacramento Kings“ – „Utah Jazz“ 109:110 (31:25, 28:20, 22:24, 16:28; 12:13), po pratęsimo.