Domanto Sabonio ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą „Rockets“

D.Sabonis patyrė nesėkmę<br>AFP/Scanpix
AFP/Scanpix nuotr.

Mar 27, 2017, 1:18 AM, atnaujinta Apr 7, 2017, 3:34 AM

NBA čempionate Domanto Sabonio atstovaujama „Oklahoma City Thunder“ patyrė nesėkme ir savų sirgalių akivaizdoje 125:137 (31:37, 28:42, 29:34, 37:24) nusileido įsibėgėjusiems „Houston Rockets“ krepšininkams.

Lietuvis aikštėje praleido devynias minutes, tačiau taškų nepelnė ir atkovojo du kamuolius.

Nuo mačo pradžios agresyviai žaidę „Rockets“ po pirmojo kėlinio pirmavo šešias taškais, tačiau antrame ketvirtyje sugebėjo labiau atsiplėšti ir ilsėtis išėjo turėdami jau dvidešimties taškų persvarą.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antroje rungtynių pusėje – „Thunder“ niekaip nerado savojo žaidimo ir atsilikimą kiek sušvelnino tik įpusėjus lemiamam kėliniui, tačiau to pergalingam spurtui nepakako.

„Thunder“ gretose nesustabdomas buvo Russelas Westbrookas, pelnęs 39 taškus bei atkovojęs 11 kamuolių.

Hjustono ekipai tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

„Thunder“: R.Westbrookas 39, Enesas Kanteris 23, Victoras Oladipo 15 taškų.

„Rockets“: Lou Williamsas 31, Ericas Gordonas ir Trevoras Ariza po 24 taškus.