Naudingas Domanto Sabonio žaidimas nuo apmaudaus pralaimėjimo „Thunder“ neišgelbėjo

Visas rungtynes pirmavę ir 21 taško pranašumą susikrovę „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai paslydo. Susitikimo pabaigoje jie neatlaikė „San Antonio Spurs“ pasiūlyto tempo bei pralaimėjo 95:100 (25:16, 29:25, 22:30, 19:29).

R. Westbrookas surinko tris dviženklius – 32 taškai, 15 atkovotų kamuolių bei 12 rezultatyvių perdavimų.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2017, 10:56 AM, atnaujinta Apr 6, 2017, 6:56 PM

Puikiai rungtynes pradėjusi „Thunder“ dar pirmame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (14:3). Oklahomos ekipos persvara vis augo ir trečio kėlinio viduryje, po taiklių Russello Westbrooko baudos metimų, perkopė 20 taškų zoną (66:46). Vis dėlto likusią penkių minučių atkarpą „Spurs“ laimėjo 25:10 bei prieš ketvirtą ketvirtį turėjo vos penkių taškų deficitą.

„Thunder“ ginklų sudėti nesiruošė ir kurį laiką neleido San Antonijo krepšininkams išsiveržti į priekį. „Spurs“ tą pavyko padaryti tik prasidėjus paskutinei minutei, kai abu baudos metimus pataikė LaMarcusas Aldridge‘as (94:93). „Thunder“ pražudė Kawhi Leonardo dvitaškis likus žaisti vos penkias sekundes, per likusį laiką išlyginti rezultato jiems nepavyko.

32 minutes žaidęs Domantas Sabonis pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo keturis kamuolius, perėmė vieną, tačiau po du kartus suklydo ir prasižengė. Rezultatyviausiai „Thunder“ ekipoje žaidė R.Westbrookas, surinkęs tris dviženklius – 32 taškai, 15 atkovotų kamuolių bei 12 rezultatyvių perdavimų. „Spurs“ gretose išsiskyrė K.Leonardas – 28 taškai.

43 pergales ir 32 pralaimėjimus savo sąskaitoje turintys „Thunder“ krepšininkai NBA Vakarų konferencijoje užima šeštą vietą ir jau yra užsitikrinę patekimą į atkrintamąsias varžybas.