Be pratęsimo: Turkija po penkių kėlinių įveikė Šveicariją

Visko nutinka draugiškose rungtynėse. Ypač tose, kurios vyksta už uždarų durų.

C.Osmanas buvo vienas Turkijos lyderių.<br> AP/Scanpix nuotr.

2017-08-04 09:33

Draugiškos rungtynės kartais pasibaigia lygiosiomis, nes treneriai nenori rizikuoti krepšininkų sveikata.

Tačiau rungtynėse tarp Turkijos ir Šveicarijos buvo kitokios. Nors nugalėtojas jau buvo aiškus – ekipos norėjo žaisti ir penktą kėlinį.

Po penkių kėlinių kovos Turkijos ekipa laimėjo užtikrintai 97:67. Tiesa, paskutinį kėlinį komandos žaidė lyg tai būtų pratęsimas – jis truko 5 minutes.

Turkijos rinktinę į priekį vedė Furkanas Korkmazas pelnęs 12 taškų ir Cedi Osmanas su 11.

Turkijos rinktinė Europos čempionate D grupėje žais su Serbijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos ir Belgijos komandomis. Turkai bus D grupės šeimininkai. Europos čempionato atkrintamosios taip pat vyks Turkijoje.