Antrąkart laimėjęs „Lietkabelis“ tobulai gynėsi Alytuje

Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai darė ką, galėjo, tačiau negalėjo sustabdyti LKL vicečempionų. LKL čempionato rungtynėse Alytuje šeštadienį Panevėžio „Lietkabelis“ laimėjo 69:55 (16:9, 12:17, 28:19, 13:10) ir iškovojo antrąją pergalę.

"Lietkabelis" laimėjo ir Alytuje.<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 23, 2017, 7:46 PM, atnaujinta Sep 23, 2017, 7:50 PM

Panevėžiečiai kartu su Vilniaus „Lietuvos rytu“ tapo LKL čempionato lyderiais ir trečiadienį susikibs tarpusavio dvikovoje Vilniuje.

Pirmajame mače Kauno „Žalgiriui“ pralaimėjusi „Dzūkija“ patyrė antrąją nesėkmę.

Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Lorenzo Williamsas - 13, VYtenis Čepukaitis - 12 ir atkovojo 8 kamuolius, Darjušas Lavrinovičius ir Williamas Taltonas - po 9.

Šeimininkų ekipai Paulius Danisevičius surinko 11 taškų, Gediminas Žalalis ir Mindaugas Sušinskas - po 8.

Po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ pirmavo 16:9 ir atrodė, kad iškovos lengvą pergalę.

Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai sustabdė „Lietkabelio“ atakas ir beveik išlygino rezultatą – 26:28.

Vis dėlto po pertraukos ilgesnį atsarginių suolą turintis „Lietkabelis“ įrodė savo pranašumą.

„Dzūkija“ atsiliko po trečiojo kėlinio 45:56 ir jau nesugebėjo sumažinti skirtumo iki vienženklio.

Alytaus ekipa pataikė vos 2 iš 16 mestų tritaškių.