Puikus NBA šou: paskutinės sekundės metimas paskandino „Thunder“ klubą

Sekmadienio vakarą NBA netrūko aistrų ir įspūdingų šou, nors buvo žaidžiamos tik trejos dvikovos. Gražiausio mačo titulu buvo įvardinta akistata tarp „Oklahoma City Thunder“ ir „Minnesota Timberwolves“ komandų. Tris kėlinius savo žiūrovų akivaizdoje pirmavusi „Thunder“ slystančią žemę iš po kojų pradėjo jausti lemiamame ketvirtyje, o „paskendo“ po neįtikėtino Andrew Wigginso metimo. Mineapolio ekipa laimėjo 115:113 (28:23, 33:31, 27:21, 27:38). Abi šios komandos santykių aiškinimąsi galės pratęsti penktadienį, kai dar kartą susikaus, tačiau jau „Timberwolves“ aikštėje

Mineapiolio klubas įveikė Oklahomą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Oct 23, 2017, 7:13 AM, atnaujinta Oct 23, 2017, 1:46 PM

Prieš lemiamą kėlinį svečiai turėjo 13 taškų persvarą, tačiau ją iššvaistė. Iki rungtynių pabaigos likus 9 sek. Karlas-Anthony Townsas pataikė dvitaškį, po kurio dviejų taškų pranašumą turėjo ir vėl Mineapolio atstovai 112:110.

Vis tik kitoje atakoje šeimininkus patraukė į priekį tolimą metimą pataikęs Carmelo Anthony.

Lemiamą žodį šiose rungtynėse tarė A.Wigginsas. Jis pats persivarė kamuolį per visą aikštelę ir įsmeigė įspūdingą tritaškį nuo lentos.

„Mačiau, kiek liko laiko. Galvojau tik apie vieną – kuo arčiau pribėgti krepšio ir mesti. Įkritus kamuoliui apėmė neįtikėtinas jausmas“, – po fantastiškų rungtynių kalbėjo A.Wigginsas.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 31 (10 rez. perd.), Carmelo Anthony 23, Stevenas Adamsas 17 (13 atk. kam.), Paulas George'as 14, Jerami Grantas ir Raymondas Feltonas po 12.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas ir Karlas-Anthony Townsas (12 atk. kam.) po 27, Jeffas Teague'as 19, Jimmy Butleris 15, Tajus Gibsonas 11 (10 atk. kam.).

Kitose rungtynėse antrąją pergalę iš eilės iškovojo „Brooklyn Nets“, namuose 116:104 (19:25, 37:28, 35:24, 25:27) palaužęs „Atlanta Hawks“. „Nets“ klubas teigiamo pergalių ir pralaimėjimo balanso neturėjo jau nuo 2014-ųjų, o dabar sąskaitoje turi 2 laimėjimus ir vieną nesėkmę.

Po trijų kėlinių trylikos taškų pranašumą turėję šeimininkai apsiramino, tačiau „Hawks“ sugebėjo surengti spurtą 22:8 ir išlyginti rungtynių rezultatą – 99:99. Tačiau lemiamu momentu Bruklino krepšininkai sužaidė kur kas geriau ir nugalėjo.

Itin skaudžiai susitikimas baigėsi vokiečiui Dennisui Schroderiui, ketvirto kėlinio pabaigoje nesėkmingai nusileidusiam ant varžovo kojos ir patyrusiam stiprią čiurnos traumą.

„Nets“: Allenas Crabbe'as 20 (4/7 trit.), Demarre Carrollas 17, D'Angelo Russellas (7 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Caris LeVertas po 16, Trevoras Bookeris 14.

„Hawks“: Marco Belinelli 19, Dennisas Schroderis 17 (5/22 met.), Kentas Bazemore'as 16, Johnas Collinsas 14 taškų (13 atk. kam.).

Trečioje dvikovoje „Los Angeles Lakers“ namuose sugebėjo panaikinti didelę „New Orleans Pelicans“persvarą, tačiau galiausiai pripažino varžovų pranašumą rezultatu 112:119 (22:34, 33:34, 28:26, 29:25).

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 24 (10/18 met., 5 rez. perd.), Kentavious Caldwell-Pope'as ir Kyle'as Kuzmas po 20, Julius Randle'as 11.

„Pelicans“: Anthony Davisas 27 (17 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas 22 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), E'Twaune'as Moore'as 19 (8/9 met.), Jrue Holiday ir Ianas Clarkas po 14.