NBA – žvėriški trijų liūtų šou: siautėjo ir Karalius, ir barzdočius

Jamesas Hardenas monstrišku žaidimu vedė savo komandą į dar vieną pergalę, Giannis Antetokounmpo pelnė 37 taškus, LeBronas Jamesas fiksavo jau 58-ąjį trigubą dviženklį karjeroje, o praretėjusi „San Antonio Spurs“ išsigelbėjo po paskutinio metimo.

J.Hardenas, L.Jamesas ir G.Antetokounmpo sužaidė puikias rungtynes.<br> lrytas.lt montažas.
 „Cavaliers“ ir „76ers” rungtynės.<br> AP nuotr.
 „Rockets“ ir „Trail Blazers“ rungtynės.<br> AP nuotr.
 „Thunder“ ir „Grizzlies“ dvikova, kur nugalėtojas paaiškėjo po pratęsimo.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (38)

Dec 10, 2017, 8:45 AM, atnaujinta Dec 10, 2017, 9:05 AM

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA vyko 9 rungtynes.

Hjustonas laikinus sutrikimus sutvarkė

J.Hardenas pelnė net 48 taškus ir taip vedė „Houston Rockets“ komandą į devintąją pergalę iš eilės. „Rockets“ įveikė 14 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje ir išvykoje 124:117 (31:37, 31:25, 22:36, 40:19) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ krepšininkus.

J.Hardenas iš žaidimo pataikė 16 metimų iš 29, atkovojo 8 kamuolius. Chrisas Paulas prie pergalės pridėjo 24 taškus, o Trevoras Ariza – 13.

„Blazers” komandoje Damianas Lillardas pakartojo franšizės rekordą, kai pataikė 9 tritaškius. Jis pelnė 35 taškus.

Portlando komanda svečius į duobę įstūmė dar trečiajame kėlinyje, kai pelnė 11 taškų iš eilės ir išsiveržė 78:72. Vėliau skirtumas padidėjo iki 14 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ irgi surengė spurtą ir per paskutines tris minutes savo varžovus įveikė 14:6.

Karalius Jamesas fiksavo naują žymą

Cleveland Cavaliers” krepšininkai savo aikštėje 105:98 (23:24, 29:22, 26:27, 27:25) nugalėjo „Philadelphia 76ers” komandą. L.Jamesas šiose rungynėse pelnė 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Taip jis užfiksavo jau 58-ąjį trigubą dviženklį per savo karjerą.

„Cavaliers“ komanda ketvirtajame kėlinyje turėjo pavargti, nes „76ers” turėjo pranašumą 96:91, tačiau tada šeimininkai, kurių 13 pergalių seriją nutrūko ankstesnėse rungtynėse, dvikovą užbaigė spurtu 14:2.

Ketvirtajame kėlinyje L.Jamesas pelnė 9 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečių komandoje Robertas Covingtonas ir J.J.Redickas pelnė po 19 taškų.

Šiose rungtynėse dėl krūvio žaisti negalėjo Joelis Embiidas iš Filadelfijos klubo bei skausmą jaučiantis „Cavaliers“ starto penketo narys Kevinas Love.

Išretėjusi kariauna vos atsilaikė

Brynas Forbes pataikė tritaškį likus žaisti 21,5 sekundės, o „San Antonio Spurs“ komanda išvykoje 104:101 (28:17, 24:22, 27:32, 25:30) atsilaikė prieš „Phoenix Suns“ komandą.

„Spurs“ komanda žaidė be Pau Gasolio ir Manu Ginobilio, kuriems Greggas Popovichius leido pailsėti po sunkios kovos su „Boston Celtics“. Danny Greenas nežaidė dėl kirkšnies skausmų, o Kyle'as Andersonas dėl traumos.

Bet tai nesutrukdė „Spurs“ komandai trečiajame kėlinyje pirmauti 19 taškų. Čia ir įvyko skaudus lūžis, kai „Suns“ krepšininkai surengė galingą spurtą ir po Marquese Chrisso dėjimo likus žaisti 1 min. 32 sek. Fynikso ekipa jau pirmavo 100:99.

„Suns” komandoje Patty Millsas ir LaMarcusas Aldridge'as pelnė po 20 taškų. Mike'as Jamesas prie „Suns“ indėlio pridėjo 25 taškus, o T.J.Warrenas – 24.