Po krepšiais nuskriaustą Joną Valančiūną teko valdyti – susikibo su NBA žvaigžde

Russellas Westbrookas veržėsi pro Joną Valančiūną, tačiau susidūręs su Lietuvos rinktinės centru krito ant parketo. Netrukus komandos draugams teko skirti į dar vieną trigubą dviženklį nusitaikiusią NBA žvaigždę ir JV.

J.Valančiūnas žaidė kovingai.<br> USAToday/Scanpix nuotr.
 „Raptors” ir „Thunder“ rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2017-12-28 06:53, atnaujinta 2017-12-28 10:15

Toronto Raptors“ krepšininkai išvykoje 107:124 (38:32, 25:34, 25:36, 19:22) neturėjo vilčių prieš „Oklahoma City Thunder“ komandą, bet būtent J.Valančiūnas sulaukė aistringiausio savų sirgalių palaikymo.

25 metų 213 cm ūgio lietuvis aikštėje buvo itin kovingas, tačiau dėl to užsidirbo ir techninę pražangą.

Kai antrajame kėlinyje R.Westbrookas veržėsi pro J.Valančiūną, jis nepataikė į krepšį ir krito ant parketo. J.Valančiūnas priėjo ir bandė paimti kamuolį, tačiau R.Westbrookas į tai sureagavo agresyviai ir netrukus juos skyrė komandos draugai, o teisėjai abiem krepšininkams skyrė technines pražangas.

20 minučių žaidęs J.Valančiūnas savo komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Jis pelnė 16 taškų (dvitaškiai: 7/8, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 2/2), atkovojo 2 kamuolius, padarė klaidą, 3 kartus prasižengė, blokavo metimą.

CJ.Milesas pelnė 20 taškų.

R.Westbrookui iki trigubo dviženklio trūko vos dviejų atkovotų kamuolių. Per 35 minutes jis pelnė 30 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Jis taip pat padarė 7 klaidas.

Paulas George'as pelnė 33 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Šioje dvikovoje „Raptors“ itin skystai atrodė po krepšiais. Net ir pats J.Valančiūnas sugriebė vos du kamuolius, o Toronto klubas bendrai jų surinko 34. 7 iš jų – puolime.

„Thunder“ krepšininkai puolime atkovojo 15 kamuolių, o iš viso jų sugriebė 25.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas Stevenas Adamsas per 23 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius (6 puolime).