NBA čempionai lyg volu pervažiavo per „Thunder“

NBA reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį čempionės titulą ginanti „Golden State Warriors“ komanda namuose 112:80 (24:19, 28:26, 32:21, 28:14) nepasigailėjo „Oklahoma City Thunder“ ekipos.

„Goledn State Warriors“ sutriuškino „Oklahoma City Thunder“ <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Feb 25, 2018, 9:00 AM, atnaujinta Feb 25, 2018, 9:54 AM

Pirmąsias dvi šio sezono tarpusavio dvikovas užtikrintai laimėjo „Thunder“, todėl trečiojo klubų susitikimo buvo laukta su dideliu nekantrumu. Vis dėlto šis mačas netapo lygiaverčių varžovų mūšio lauku – aukštesnę pavarą jau rungtynių pradžioje įjungę „kariai“ po ilgosios pertraukos ėmė triuškinti varžovus.

Tokia rungtynių eiga labiausiai paveikė Carmelo Anthony nervus – puolėjas pateko net į du kivirčus. Dar antrajame kėlinyje jis apsikeitė kandžiomis frazėmis su Kevinu Durantu, o vėliau krepšininkai dar ir lengvai apsistumdė, užsidirbdami technines pražangas.

Vėliau C.Anthony sugebėjo išprovokuoti ir Draymondas Greenas. Supykęs „Thunder“ puolėjas metė šio link galvos raištį. D.Greenas šiose rungtynėse užsidirbo jau 15-ąją techninę šio sezono pražangą, nuo jo tik trimis atsilieka ir K.Durantas.

Šįkart būtent gynyba tapo čempionų raktu į pergalę.

Smogiamasis „Thunder“ trejetas – P.George'as, Carmelo Anthony ir Russellas Westbrookas – šiame mače pelnė vos 34 taškus.

Palyginimui, pirmose tarpusavio sezono rungtynėse lapkritį jie pelnė 76 taškus, o vasario pradžioje vien P.George'as ir R.Westbrookas surinko 72.

Per pastarąsias 16 rungtynių „Thunder“ tik antrą kartą nepasiekė 100 taškų ribos ir sužaidė antras pagal nerezultatyvumą rungtynes šį sezoną.

Trečiajame kėlinyje „Thunder“ po P.George'o tritaškio buvo priekyje (59:56), bet netrukus „Warriors“ pradėjo spurtą, laimėjo atkarpą 37:11 ir nulėmė mačo baigtį.

Šeimininkams 28 taškus pelnė Kevinas Durantas, 21 – Stephenas Curry (9 atk. kam.), 16 – Nickas Youngas, 11 – Klay'us Thompsonas, 10 – Draymondas Greenas.

„Thunder“ gretose 15 taškų surinko Russellas Westbrookas (12 atk. kam.), po 14 – Carmelo Anthony ir Stevenas Adamsas, 11 – Raymondas Feltonas.

„Warriors“ (46 pergalės/14 pralaimėjimų) Vakarų konferencijoje užima antrąją vietą, o „Thunder“ (34/27) – septintąją.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

„Philadelphia 76ers“ – „Orlando Magic“ 116:105 (27:18, 31:22, 29:31, 29:34)

„Miami Heat“ – „Memphis Grizzlies“ 115:89 (34:31, 26:21, 32:18, 23:19)

„New York Knicks“ – „Boston Celtics“ 112:121 (24:23, 32:36, 25:29, 31:33)

„Golden State Warriors“ – „Oklahoma City Thunder“ 112:80 (24:19, 28:26, 32:21, 28:14)

„Minnesota Timberwolves“ – „Chicago Bulls“ 122:104 (31:24, 29:38, 26:20, 36:22)

„Phoenix Suns“ – „Portlant Trail Blazers“ 104:106 (24:28, 26:27, 31:16, 23:35)

„Utah Jazz“ – „Dallas Mavericks“ 97:90 (35:23, 18:27, 21:21, 23:19)

„Sacramento Kings“ – „Los Angeles Lakers“ 108:113 (29:25, 29:25, 25:37, 25:26).