Nevykęs „Raptors“ mačas: išvarytas Toronto treneris ir J. Valančiūno pražangos

Sekmadienį nutrūko vienuolikos iš eilės laimėtų NBA čempionate „Toronto Raptors“ mačų serija. Jonas Valančiūnas ir „Raptors“ namuose 125:132 (34:40, 30:26, 34:31, 27:35) krito nuo „Oklahoma City Thunder“ ekipos. Tad Kanados ekipa taip ir nesugebėjo bent pakartoti jau seniai gyvuojantį pergalių iš eilės rekordą – jų būta 12.

„Raptors“ pralaimėjo „Thunder“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Mar 18, 2018, 10:03 PM, atnaujinta Mar 18, 2018, 10:47 PM

„Thunder“ galingiau žaidė ketvirtąjį kėlinį ir baigiantis dvikovai pirmavo 123:119. Tačiau prasidėjus paskutinei minutei rezultatas dar buvo lygus – 125:125.

Tuomet Russellas Westbrookas įmetė dvitaškį, o DeMaro DeRozano atsakymas buvo netikslus.

Likus 12 sekundžių „Thunder“ žvaigždė pataikė dar kartą – 129:125, o D.DeRozanas dar gavo techninę pražangą, po kurios Paulas George‘as įmetė baudą.

Tuo aistros nenurimo – netrukus Serge‘as Ibaka buvo nubaustas technine pražanga ir kartu su D.DeRozanu turėjo palikti aikštelę.

Išvarytas buvo ir vyriausiasis treneris Dwane‘as Casey. Tačiau stratego išvarymas buvo itin nevykęs ir komiškas: D.Casey nieko niekam nesakė, tačiau teisėjams pasimaišė po karšta ranka. Šalia sėdėjęs Kyle'as Lowry prapliupo juokais – jis dėl šešių pražangų nežaidė nuo ketvirtojo kėlinio vidurio.

Kaip paaiškėjo, teisėjas priskyrė treneriui sirgaliaus garsiai išrėktus pasipiktinimo žodžius.

J.Valančiūno žaidimo laiką sekmadienį ribojo pražangos – per 22 minutes lietuvis taisykle pažeidė 5 sykius. Jis jau trečiojo kėlinio pradžioje gavo ketvirtąją pražangą.

Lietuvis spėjo pelnyti 10 taškų (5/7 dvitaškiai), sugriebti 2 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklysti.

Tai buvo 11-osios rungtynės iš eilės, kuriose J.Valančiūnas pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau pergalei jų neužteko.

Pralaimėjusiems DeMaras DeRozanas įmetė 24 taškus, Kyle‘as Lowry – 22 (5/7 tritaškiai, 10 rez. perd.), Delonas Wrightas ir C.J.Milesas (3/9 tritaškiai) – po 15.

Nugalėtojams Russellas Westbrookas surinko trigubą dviženklį - 37 taškus, atsikovojo 13 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Jam talkino Stevenas Adamsas – 25 (8 atk. kam.), Paulas George‘as – 22 (10/12 baudos metimai, 5 atk. kam.), Carmelo Anthony – 15, Corey Breweris pridėjo 10.