„Rockets“ savo arenoje parbloškė čempionus ir atsidūrė per žingsnį nuo finalo

„Houston Rockets“ NBA Vakarų konferencijos finalo serijoje įstūmė čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“ į nemalonią situaciją. Penktadienio naktį penktose serijos rungtynėse Hjustone „Rockets“ po dramatiškos kovos palaužė „Warrios“ ekipą rezultatu 98:94 (23:17, 22:28, 26:27, 27:22) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2 bei atsidūrė per žingsnį nuo patekimo į finalą.

„Rockets“ serijoje išsiveržė į priekį 3:2.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

2018-05-25 07:01, atnaujinta 2018-05-25 08:21

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai „Rockets“, kurie nerezultatyviame pirmajame kėlinyje sugebėjo susikrauti 6 taškų pranašumą 23:17. Tačiau „Warriors“ netruko pademonstruoti čempioniško žaidimo ir iki pertraukos išlyginti rezultatą 45:45.

Trečiajame kėlinyje dvikova toliau klostėsi taškas į tašką. Paskutiniame ketvirtyje įtampa augo ir likus žaisti 4 minutėms „Rockets“ išsiveržė 6 taškais į priekį 92:86. Tačiau „Wariors“ sugebėjo priartėti 94:96 ir likus žaisti 6,7 sekundės turėjo kamuolį savo rankose bei galimybę išplėšti pergalę. Vis tik čempionai šioje atakoje prarado kamuolį ir pralaimėjo rungtynes.

„Rockets“ šiame susitikime rėmėsi tik 7 žaidėjų pagalba.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Ericas Gordonas, pelnęs 24 taškus. Chrisas Paulas įmetė 20, Jamesas Hardenas – 19, Clintas Capela (14 atk. kam.) – 12 taškų.

„Golden State Warriors“ gretose Kevinas Durantas surinko 29 taškus . Klay'us Thompsonas pelnė 23, Stephanas Curry – 22, Draymondas Greenas (15 atk. kam.) – 12 taškų.

Sekančios serijos rungtynės persikelia į Ouklando miestą ir bus žaidžiamos sekmadienį naktį Lietuvos laiku.