NBA naktis: Oklahomos ir Klivlando komandos toliau lieka be pergalių

NBA lygoje ir toliau savojo žaidimo neranda bei be pergalių žengia  „Oklahoma City Thunder“ ekipa.

Oklahomos komanda suklupo prieš Bostoną.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 26, 2018, 8:30 AM, atnaujinta Oct 26, 2018, 8:37 AM

Ji namų arenoje 95:101 (22:16, 28:18, 23:40, 22:27) pralaimėjo „Boston Celtics“ klubui, kuriam tai buvo trečioji pergalė.

Pirmoji dalis nė iš tolo nediktavo, kad rungtynės gali turti tokią baigį. Šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo net 16 taškų skirtumu (50:34).

Tačiau jau trečiajame kėlinyje viskas pasikeitė, o „Celtics“ grįžo į rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje vyravo lygi kova, o lemiamu metu sėkmingai sužaidusi „Celtics“ jau išsiveržė į priekį.

Aikštės šeimininkai dar bandė gelbėtis baudoms, tačiau Bostono klubas neklydo bei galiausiai įtvirtino pergalę.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24 (6 atk. kam.), Marcusas Morrisas 21 (10 atk. kam., 4/5 tritaškių), Alas Horfordas 19 (9 atk. kam.), Kyrie Irvingas 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Thunder“: Paulas George‘as 22 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 13 (15 atk. kam., 8 rez. perd., 5 klaidos, 0/5 tritaškių), Stevenas Adamsas 12 (6 atk. kam.), Jerianas Grantas ir Dennisas Schroderis (6 rez. perd.) po 10.

Visi rezultatai:

„Detroit Pistons“  – „Cleveland Cavaliers“  110:103 (30:27, 28:23, 22:18, 30:35)

„Oralndo Magic“ – „Portland Trail Blazers“ 114:128 (22:33, 26:25, 36:33, 30:37)

„Los Angeles Lakers“ – „Denver Nuggets“ 121:114 (22:26, 36:31, 29:32, 34:35)