M. Kuzminskas sužaidė sezono rungtynes, o Milano ekipa iškovojo užtikrintą pergalę

[[ge:lrytas:lrytas:8752535]]

M.Kuzminskas sužaidė rezultatyviausias sezono Eurolygoje rungtynes.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 3, 2019, 11:58 PM, atnaujinta Jan 4, 2019, 12:00 AM

Eurolygos pergalę iškovojo dviejų lietuvių Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „Olimpia“ ekipa.

Ji savų žiūrovų akivaizdoje 111:94 (36:22, 20:23, 26:21, 29:28) nugalėjo Podgoricos „Budcnost“ ir į savo sąskaitą įsirašė aštuntąjį laimėjimą.

Abu lietuviai rungtyniavo puikiai ir buvo vieni pagrindinių komandos vedlių.

M. Kuzminskas sužaidė rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes ir per daugiau nei 30 minučių įmetė 19 taškų atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

14 taškų jis pelnė dar per pirmąjį kėlinį, kai pataikė visus keturi mestus tolimus metimus.

A.Gudaitis žvėriškai kovojo po krepšiu ir per daugiau nei 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 14 taškų, atkovojo net 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

Milano ekipa galingai sužaidė jau pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo 36:22, o kitoje rungtynių dalyje varžovams juos beliko vytis, tačiau tai Podgorico komanda darė be didesnių vilčių.

Išlaikiusi susikrautą persvarą, „Olimpia“ šventė pergalę.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 20 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 19 (4/5 trit.), Dairis Bertans 17 (5/6 trit.), Mike'as Jamesas 17 (8 rez. perd.), Artūras Gudaitis (10/13 baud., 12 atk. kam., 7 išpr. praž., 25 naud. bal.).

„Buducnost“: Goga Bitadzė 23 (8 atk. kam., 8 išpr. praž., 29 naud. bal.), Norrisas Cole'as 17, Earlas Clarkas 16, Petaras Popovičius 12.