Į Klaipėdą sugrįžęs Deividas Gailius timptelėjo „Neptūną“

[[ge:lrytas:lrytas:8925588]]

K.Maksvyčio auklėtiniai iškovojo 15-ąją pergalę.<br>bcneptunas.lt nuotr.

Jan 19, 2019, 6:58 PM

LKL čempionato 19-ojo turo rungtynėse šeštadienį Klaipėdos „Neptūnas“ savo aikštėje 85:68 (16:13, 18:16, 30:19, 21:20) įrodė pranašumą prieš Prienų „Skycop“ ekipą, kuri priešinosi du kėlinius.

Klaipėdiečiai iškovojo 15-ąją pergalę, o „Skycop“ liko su septynomis.

Po keturių metų pertraukos į Klaipėdos „Neptūną“ sugrįžęs Deividas Gailius įrodė, kad dar nepamiršo „Švyturio“ arenos lankų.

D.Gailiaus ir Jerai Granto vedamas „Neptūnas“ pabėgo po ilgosios pertraukos ir įveikė svečius iš Prienų.

Vos antras rungtynes su „Neptūno“ marškinėliais šį sezoną žaidęs D. Gailius pelnė 15 taškų. Už jį rezultatyviau žaidė tik J. Grantas, kurio sąskaitoje – 17 taškų.

Prieniškių gretose po 13 taškų surinko Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis.

Klaipėdiečiai pirmoje rungtynių dalyje nuo varžovų niekaip negalėjo pabėgti ir po 20 minučių turėjo 5 taškų persvarą – 34:29.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ įsijungė aukštesnę pavarą, surengė spurtą 10:0 ir pabėgo nuo varžovų (55:40).

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ įgijo ir 20 taškų persvarą (69:49), o per likusį laiką nebeleido „Skycop“ ekipai ženkliai sumažinti atsilikimo. Nors prieniškiai sutriušinimo išvengė, intrigos jiems atkurti nepavyko.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 17 (6 atk. kam., 25 n.b.), Deividas Gailius 15, Osvaldas Olisevičius ir Tomas Delininkaitis po 10, Simas Galdikas ir Paulius Dambrauskas (8 atk. kam.) po 8.

„Skycop“: Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis po 13, Gintaras Leonavičius 12, Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.) ir Darjušas Lavrinovičius po 11.