Kovoje su buvusia komanda – įspūdingas D. Sabonio žaidimas ir „Pacers“ pergalė

NBA pirmenybėse vieną geriausių savo karjeros rungtynių sužaidė Domantas Sabonis. 22-ejų lietuvio atstovaujamas „Indiana Pacers“ (44/25) 108:106 (22:29, 28:34, 31:25, 27:18) namuose dramatiškai palaužė savo buvusios komandos „Oklahoma City Thunder“ (42/27) pasipriešinimą.

„Pacers“ namuose nugalėjo „Thunder“ krepšininkus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2019-03-15 06:31, atnaujinta 2019-03-15 07:26

D.Sabonis aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 26 taškus. Jis buvo rezultatyviausias savo komandoje. Aukštaūgis dar atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį blokavo varžovo metimą ir jam esant aikštėje komanda pelnė 14 taškų daugiau nei varžovai. Tai buvo geriausias rodiklis „Pacers“ gretose.

Indianapolio komanda vienu metu trečiajame kėlinyje turėjo 19 taškų deficitą, tačiau tuomet užsivedęs D.Sabonis inicijavo spurtą, o po vieno iš jo dėjimų atsilikimas aptirpo iki 5 taškų.

„Pacers“ galiausiai išlygino rezultatą, o likus žaisti mažiau nei 24 sekundes turėjo kamuolį savo rankose. Bojanas Bogdanovičius prametė savo metimą, tačiau puolime kamuolį atkovojo Wesley Matthewsas ir pelnė pergalingus taškus.

„Domantas antrajame kėlinyje ėmė mus tempti į priekį, jis padarė puikų darbą“, – D.Sabonio pasirodymą įvertino „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas.

Kol kas per savo NBA karjerą lietuvis rezultatyviau žaidė tik du kartus.

Pacers“: Domantas Sabonis (7 atk. kam., 4 rez. perd.) 26, Bojanas Bogdanovičius 23, Darrenas Collisonas 17, Wesley Matthewsas 16 , Thaddeusas Youngas 11, Mylesas Turneris 10 taškų.

„Thunder“: Paulas George‘as 36, Russellas Westbrookas (14 atk. kam., 11 rez. perd.) 19, Stevenas Adamsas 17, Abdelas Naderas 10 taškų.