„Ryto“ komanda LKL mūšyje vos išnešė sveiką kailį iš Prienų

Vilniaus „Rytas“ šeštadienį Prienuose pratęsė pergalių LKL seriją ir sustiprino savo pozicijas turnyrinėje lentelėje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose susitiko su patyrusiais „Skycop“ krepšininkais.

Sostinės komanda išvykoje nugalėjo „Skycop“.<br> LKL/BNS nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 23, 2019, 5:14 PM, atnaujinta Mar 23, 2019, 7:48 PM

Tačiau sostinės komandai išvyka susiklostė labai sudėtingai. „Rytas“ 75:68 (17:19, 17:21, 18:14, 23:14) tik rungtynių pabaigoje palaužė „Skycop“ krepšininkų pasipriešinimą.

Apylygė dvikova prasidėjo nuo pat rungtynių pražios, o persvarą turėjo daugiausiai šeimininkų komanda. Trečiajame kėlinyje „Skycop“ netgi buvo pabėgusi 5 taškais, tačiau taiklus Eimanto Bendžiaus tritaškis metimas paskutinėmis ketvirčio sekundėmis atsilikimą nubraukė iki 2 taškų.

Lemiamą kėlinį svečiai pradėjo spurtu 5:0 ir persvėrė rezultatą. Vėliau dvikova klostėsi taškas į tašką, tačiau „Ryto“ komanda atitrūko likus žaisti kiek mažiau nei dviem minutėms ir pergalės iš rankų jau nepaleido.

Šiose rungtynėse „Ryto“ komandoje debiutavo naujokas Derekas Needhamas, kuris pelnė 15 taškų.

„Skycop“: Malcolmas Grantas 19, Darjušas Lavrinovičius 11, Vytenis Lipkevičius (8 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis po 10 taškų.

„Rytas“: Eimantas Bendžius ir Martynas Echodas po 16, Derekas Needhamas 15, Arciomas Parachouskis (12 atk. kam.) 11 taškų.