Sezonas baigtas: Jonas Mačiulis susilaužė ranką

Jonas Mačiulis šį sezoną jau nerungtyniaus. Ketvirtadienio vakarą po traumuotos mūsiškio rankos tyrimų Atėnuose paaiškėjo, kad lietuviui lūžo kairioji ranka, – skelbia portalas Eurohoops.net.

Jonas Mačiulis susiluažė ranką ir šį sezoną jau nežais.

Mar 29, 2019, 7:39 AM, atnaujinta Mar 29, 2019, 8:00 AM

Ketvirtadienio rytą AEK klubas dar skelbė, kad pirminiai tyrimai lūžių neparodė ir buvo įtariama, kad krepšininkui iš Lietuvos tik pažeisti alkūnės raiščiai.

34-erių metų 198 cm ūgio J.Mačiulis susižeidė per praėjusio tračiadienio (kovos 27 d.) FIBA Čempionų lygos turnyro pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes Vokietijoje su Bambergo „Brose“ ekipa, kai antrojo kėlinio pradžioje skaudžiai krito ir trenkė alkūnę į parketą.

J.Mačiulis šį sezoną FIBA Čempionų lygoje vidutiniškai žaisdavo po 24 minutes, pelydavo po 8,6 taško, atkovodavo po 4,9 kamuolio ir atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Graikijos čempionate Lietuvos rinktinės puolėjas per 24 minutes įmesdavo po 11,5 taško, atkovodavo po 4,6 kamuolio ir atlikdavo po 1,9 rezultatyvaus perdavimo.

Trečiadienį be susižeidusio J.Mačiulio AEK klubas švykoje rezultatu 67:71 pralaimėjo Bambergo ekipai.

J.Mačiulis per 9 min. pelnė 2 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/1, baudos 2/2), atkovojo 1 ir perėmė po 1 kamuolį ir 3 sykius suklydo.

Atsakomosios rungtynės balandžio 3 d. bus žaidžiamos Atėnuose.