NBA čempionams – „Clippers“ komandos antausis: serijoje atgijo intriga

„Golden State Warriors“ komanda ketvirtose NBA aktrintamųjų pirmojo etapo serijos rungtynėse namuose 121:129 (41:37, 22:34, 31:33, 27:25) pralaimėjo „Los Angeles Clippers“ komandai.

NBA čempionai pralaimėjo „Clippers“ komandai.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Apr 25, 2019, 8:14 AM, atnaujinta Apr 25, 2019, 8:25 AM

„Clippers“ sušvelnino serijos rezultatą ir jis tapo 2:3. Kitos rungtynės bus žaidžiamos Los Andžele, tad „Clippers“ turi puikią progą išlyginti serijos rezultatą ir taip dar labiau padidinti spaudimą dabartiniams NBA čempionams.

„Warriors“ komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir monstriškas Kevino Duranto žaidimas. Puolėjas pralaimėtojams pelnė 45 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“ šiose rungtynėse ilgą laiką pirmavo, tačiau „Warriors“ ketvirtajame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą. Jiems buvo pavykę persverti rezultatą likus žaisti mažiau nei tris minutes iki rungtynių pabaigos, bet tuomet Los Andželo komanda pelnė devynis taškus be atsako ir iškovojo dramatišką pergalę.

Tiesa, „Clippers“ abi pergales serijoje iškovojo žaisdama svečiuose, o savo arenoje abu kartus nusileido „Warriors“ krepšininkams.

„Warriors“: Kevinas Durantas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) 45, Stephenas Curry 24, Klay'us Thompsonas 22, Draymondas Greenas 7 taškai.

„Clippers“: Lou Wlliamsas 33, Danilo Gallinari 26, Montrezlas Hartellas 24, Patrickas Beverley 17, Jeffas Greenas 15 taškų.

Rezultatai:

„Houston Rockets“ (4) – „Utah Jazz“ (5) 100:93 (20:20, 26:22, 29:27, 25:24), serija 4:1

„Los Angeles Clippers“ (8) – „Golden State Warriors“ (1) 129:121 (37:41, 34:22, 33:31, 25:27), serija 2:3